Anasayfa /A'dan Z'ye Projeler /10 soruda Kalekent Beylikdüzü

10 soruda Kalekent Beylikdüzü

kalekent

1. Proje nerede inşa ediliyor?
Kalekent Beylikdüzü Gayrimenkul sektöründe 40 yıllık deneyimi ile binlerce aileyi ev sahibi yapan Gül İnşaat ve Liv Yapı ortaklığı tarafından Beylikdüzü’nde inşa ediliyor.

2. Projenin alanı kaç metrekare ve toplam konut sayısı nedir?
1.471 konuttan oluşan Kalekent projesi 33 blok halinde yükseliyor. Toplamda 100 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Kalekent projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut alternatifleri mevcut. 25 farklı daire seçeneği sunulan Kalekent’te, bloklar 8 kattan oluşuyor. Blokların giriş katları bahçe teraslı dairelerden oluşurken, üst katlardaki dairelerde ise balkonlu veya balkonsuz seçeneklere yer veriliyor. Projedeki daireler mutfaklarda ankastre fırın, davlumbaz, ocak, fırın ve bulaşık makinesi montajı yapılmış olarak sunulacak. Tüm dairelerin salonlarında klima kurulumu gerçekleştirilecek. Otoparklardan, asansörle direkt dairelere çıkış imkânı olacak.

3. Teslim süresi ne zaman?
12 Eylül’de satışları resmi olarak başlayan Kalekent projesinde teslim tarihi 2015 olarak planlanıyor.

4. Projenin genel özellikleri neler?
100.000 metrekare arazi üzerine kurulan ve 73.000 metrekaresi özel tasarlanmış peyzaja ayrılan Kalekent’te doğanın tüm renkleri bir araya geliyor. Yemyeşil doğaya eşlik eden süs havuzları, japon köprüleri ve fıskiyelerle şehrin gürültüsünden uzak, huzurlu bir yaşam sunuyor.
Site içinde bütün ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz 2 market ve 30 mağaza, sosyal alanlar, güneşli teraslar, açık ve kapalı yüzme havuzları, koşu ve bisiklet parkurları, çocuk oyun alanları, spor kompleksi, Türk hamamı ve sauna yer alıyor. Projede, bloklar 8 katı geçmeyecek ve aralarındaki mesafeler de 15 metreden 200 metreye kadar değişkenlik gösterecek.

5. Projede fiyatlar şu anda ne durumda?
Metrekare fiyatlarının 2 bin 250 liradan başladığı ve daire fiyatlarının 106 bin lira ile 565 bin lira arasında değiştiği Kalekent Evleri Beylikdüzü’nde yüzde 25 peşinat verip kalan miktarı 48 ayda sıfır faizle tamamlama fırsatı sunuluyor.  Hafriyat işlemlerinin başladığı Kalekent  Beylikdüzü, tamamlandığında yatırımcılarına en az yüzde 50 prim kazandıracak.

6. Projede sosyal olanaklar neler?
Özel tasarlanmış 73 bin metrekarelik peyzaj içerisinde 2 adet 480 metrekare yetişkin ve 2 adet çocuk yüzme havuzu, havuzlarda 2 adet su kaydırağı, fitness salonları, nilüfer bahçeleri, güneşlenme ve dinlenme terasları, kameriye pergola, yapay su adaları, su basamakları, yürüyüş ve bisiklet parkurları mevcut olacak.

7. Projede aidat politikası nasıl olacak?
Projedeki sosyal işletmelerin idaresi Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığı tarafından yürütülecek. Böylelikle markalı konut alan tüketicilerin en büyük şikayeti olan yüksek aidat sorunun da önüne geçilecek. Kale kent Konut Projesi’nde aidat fiyatları, metrekaresi 1,5 liradan hesaplanacak” dedi.

8. Projenin satış ofisi nerede? İletişim ve ulaşım bilgileri hakkında bilgi verir misiniz?

Adres: Adnan Kahveci Mahallesi, Anadolu Caddesi No: 22, 34520 Beylikzüdü-İstanbul.
Telefon: 444 38 07
Faks: 0212 863 11 11
E-Posta: info@kalekent.com.tr
Kalekent

9.  Projeye ait dış görünüm resimlerini nereden görebiliriz?

Kalekent Beylikdüzü dış görünüm resimlerini için tıklayın.

10. Kalekent Beylikdüzü örnek daire görsellerini nereden görebiliriz?

Kalekent Beylikdüzü örnek daire fotoğrafları için tıklayın.

KALEKENT BEYLİKDÜZÜ PROJESİ İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

Scroll To Top