Anasayfa /Avrupa Yakası /Aris Park Residence

Aris Park Residence

Aris-Park-Residence-6

Aris Park Residence Aris Yapı İnşaat tarafından İstanbul Beylikdüzü’nde inşa ediliyor. 7 bin 500 metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Aris Park Residence projesi 15 katlı 3 bloktan meydana geliyor. Toplamda 367 adet dairenin yer aldığı projede alanları 67 metrekare ile 171 metrekare arasında değişen daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerine sahip bulunuyor.

Aralık 2013 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede sınırlı sayıda bulunan daireler 219 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Erken teslim edilmesi planlanan daireler için anlaşmalı bankalardan kullanılacak konut kredisinin yanı sıra şirket bünyesinde 40 ay sıfır faiz imkanı sunan Aris Park, ayrıca kişiye özel esnek ödeme seçeneklerini de sunuyor.

Aris Park Residence sosyal olanaklar

24 saat kapalı devre güvenlik sistemi ve konusunda uzman güvenlik ekibiyle sürekli ve etkin koruma altında olan Aris Park Residence’ da, 900 m2 kapalı alana sahip sosyal tesis de düşünülmüş.

Kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, buhar odası, yoga odası, plates odası, çocuk oyun odaları, bay & bayan soyunma odaları ve duş kabinleri gibi imkanlar bulunan Aris Park Residence sosyal tesisleri; rahat bir ortam sağlamak amacıyla bay ve bayanlara ayrı ayrı günlerde kullanılmak üzere dizayn edilmiş.

Beylikdüzü konut projeleri arasında yer alan Aris Park Residence ‘ın 15. katında yer alan, Cep Sineması ve deniz manzaralı Roof Cafe bulunuyor. 7/24 resepsiyon hizmet ile residence hizmetlerinin eksiksiz sunulacağı proje de; kartlı giriş sisteminden rent a car hizmetine, fatura takibinden teknik servise kadar her ayrıntı düşünülmüş.

Beylikdüzü’nün merkezinde konumlanan Aris Park Residence projesinden, tek bir vasıta ile şehir merkezine ulaşılabiliyor. Ayrıca proje; E5 ve E6 otoyolları ile ulaşımda avantajlı bir konumda bulunuyor.

Eğitim kurumları, ilçe camileri ve alışveriş merkezlerine yakınlığının yanı sıra, bulunduğu bölge itibari ile herhangi bir alt yapı sorunu olmayan Aris Park Residence yaşamın her alanında avantaj sağlıyor.

Konut Projeleri

Bir cevap yazın

Scroll To Top