Anasayfa /Ataşehir /Ataşehir’e Gusto Merkezi

Ataşehir’e Gusto Merkezi

bai ataşehir uydu görüntüsü

Ziylan Gayrimenkul Ataşehir’de “Gusto Merkezi” Projesine Hazırlanıyor – Fotograf: Google Haritalar

Bünyesinde Flo, Polaris, Kinetix, Lumberjack, Dockers by Gerli, Sports in Street gibi markaları barındıran Ziylan Grubu bir süre önce gayrimenkul sektörüne girmiş ve Sultanbeyli’de Atlas AVM’nin ortaklarından Tuna GYO’nun hisselerini alarak çiçeği burnunda alışveriş merkezi yatırımcısı olmuştu.

Ataşehir Watergarden

Ataşehir Watergarden

Ziylan Gayrimenkul, dünyanın en prestijli perakende – gayrimenkul zirvesi MAPIC 2014’te Birleşmiş Markalar Derneği tarafından organize edilen “Turkish Brands” standında yer almış ve projelerini uluslararası yatırımcılarla paylaşmıştı.

Ataşehir’e Gusto Merkezi

Özak GYO ortaklığıyla aynı zamanda Zeytinburnu Kazlıçeşme’de rezidans, ofis, otel ve ticari üniteden oluşan Sahilyolu karma projesine de girişen Ziylan Gayrimenkul, Ataşehir’de de bir projeye imza atacak. Ataşehir Belediyesi’nin arkasında, Halk Bankası Genel Müdürlük binasına komşu olarak geliştirilecek projenin Türkiye’de bir ilk olabilir. Zira, Ataşehir Watergarden isimli projenin müşterilerine farklı lezzetler sunan onlarca yeme-içme mekanını barındıran bir “gusto merkezi” olması bekleniyor.

Teoman TuğsuzEmlakGlobal26 Kasım 2014

Bir cevap yazın

Scroll To Top