Anasayfa /Anadolu Yakası /Bahçeli Vadi

Bahçeli Vadi

bahceli-vadi-cengelkoyBahçeli Vadi projesi Dekar Yapı tarafından Çengelköy’de inşa ediliyor.

10 bin metrekarelik alanda hayata geçirilen projede 11 farklı konut seçeneği bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 alternatifleriyle satışa sunulan Bahçeli Vadi’de dairelerin büyüklükleri 48 metrekare ile 189 metrekare arasında değişiyor.

İstanbul Üsküdar Çengelköy’de yer alan ve toplam 58 ailenin yaşayacağı projenin teslim tarihi ise Ekim 2013 olarak öngörülüyor.

Bahçeli Vadi projesinde metrekare birim fiyatları 3 bin 900 liradan başlarken, 6 bin 400 liraya kadar çıkıyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 5 indirim yapılıyor, isteyene İş Bankası’nın projeye özel kredisinden yararlanabiliyor. Daire fiyatları hesaplandığında 240 bin lira ile 1 milyon 95 bin lira arasında değiştiği görülüyor.

Bahçeli Vadi nerede

Proje, İstanbul’un tarihi dokusunu barındıran Çengelköy’e uygun mimaride ve az katlı olarak inşa edilecek.

Her biri bahçeli 28 dubleks ev ve 20 daire ile toplam 58 evin yer aldığı 7 bloklu proje, Çengelköy sahiline 5 dakika mesafede ve köprülere çok yakın bir konumda yer alıyor.

Bahçeli Vadi projesi, Kadıköy’e 7 kilometre, Üsküdar’a 5 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5 kilometre mesafede yer alıyor.

Bahçeli Vadi Çengelköy projesinde, açık ve kapalı otopark, 24 saat güvenlik hizmeti, yüzme havuzu, fitness salonu ve açık hava yürüme parkuları bulunuyor.

Bir cevap yazın

Scroll To Top