Anasayfa / Projeler / İstanbul / Avrupa Yakası / Bahçetepe İstanbul

Bahçetepe İstanbul

bahcetepe-istanbul

Modern konutu, modern site yaşamıyla ve özel bahçelerle birleştiren Bahçetepe İstanbul projesi Başakşehir’de hayata geçiyor. 

Sektörde önemli bir boşluğu dolduran proje, bahçe sahibi olmak için villa satın almak zorunda olanlara önemli bir alternatif sunuyor. Daire sahiplerine ücretsiz verilecek ortalama 40 metrekare büyüklüğündeki bahçelerde zirai ilaç kullanmadan meyve ve sebze üretilebilecek.

TOKİ iştiraki Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile Makro İnşaat & Akyapı Ortak Girişimi’nin İstanbul Başakşehir’de hayata geçireceği Bahçetepe İstanbul projesi sektörde bir ilke imza atıyor.

Bahçetepe İstanbul’dan daire alanlara projenin yanı başında bulunan yaklaşık 127.000 metrekarelik komşu parselden ortalama 40 metrekare büyüklüğünde hobi bahçesi kullanım hakkı 99 yıllığına ücretsiz olarak veriliyor.

Bahçetepe İstanbul’da, 16 blokta 1.476 konutun yer alıyor. Makro & Akyapı Ortak Girişimi tarafından hayata geçirilen projede Aile Bağları ve Bahçetepe Kuleler adlı iki bölüm bulunuyor.

Bahçetepe İstanbul’un Aile Bağları bölümünden 2+1 Plus, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire alanlara hobi bahçelerinin ücretsiz kullanım hakkı verilecek.

Bahçetepe İstanbul’un kalite ve lüksü bir arada sunuluyor. Proje kapalı otopark, spor alanları, mini futbol sahası, kapalı yüzme havuzu, tematik unsurlarla dizayn edilmiş özel peyzaj alanı, büyük su göletleri ve gölet kıyısında bulunan doğal kumsal alanı ile gök teras, tematik su gösterileri, şelale, açık hava sineması ve kafelere sahip.

TOKİ Emlak Konut’un gelir ortağı olduğu Bahçetepe İstanbul’da dairelerin metrekare fiyatının 1.900 lira ile 2.100 lira arasında değişiyor.

Bahçetepe Kuleler’de büyüklüğü 62.20 metrekare olan 1+1 daireler 133.000 liradan, 97.99 metrekarelik 2+1 dairelerse 198.000 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Aile Bağları bölümünde ise 83.85 metrekare büyüklüğündeki 2+1 Plus daireler 161.000 liradan, 142.40 metrekare büyüklüğündeki 3+1 daireler 273.000 liradan, 158.18 metrekare büyüklüğündeki 4+1 daireler 314.000 liradan, 189.63 metrekare büyüklüğündeki 5+1 dairelerse 395.000 liradan başlayan fiyatlarla satıldı. Yine Aile Bağları bölümünde yer alan 247.62 metrekare büyüklüğündeki 5+1 deluxe dairelerse 571.000 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Bahçetepe İstanbul merkezi lokasyonda

İstanbul’un merkezi lokasyonlarından Başakşehir’ de, Olimpiyat Stadı ve Avrupanın en büyük Sağlık Kenti’nin hemen yanında konumlanan Bahçetepe İstanbul, şehrin içinde ama gürültüden uzakta yaşamak isteyenlere hitap ediyor.

Bahçetepe İstanbul, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 20 dakika, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika, Maslak ve Levent aksına ise 15 dakika uzaklıkta yer alıyor. Bahçetepe İstanbul ayrıca tüm İstanbul’a ulaşım entegrasyonu sağlanmış olan Olimpiyat Stadı Metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunuyor. TEM Otoyolu’na ve Uluslararası Doğa ve Eğlence Parkı’na 5 dakika uzaklıkta yer alan Bahçetepe İstanbul, bölgedeki önemli alışveriş merkezlerine ise ortalama 5 ila 10 dakika mesafede konumlanıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top