Anasayfa /Bursa /Biaport

Biaport

biaport

Özçeliksan İnşaat tarafından hayata geçirilen Biaport Bursa-Özlüce’de inşa ediliyor. Projenin Ekim 2014’te tamamlanması hedefleniyor. Biaport Özlüce’de alanları 248 metrekare ile 350 metrekare arasında değişen 2+1, 318 metrekare ile 329 metrekare arasında değişen 3+1 ve 579 metrekare ile 594 metrekare arasında farklılık gösteren 5+1 dubleksler mevcut.

3 kule halinde yükselen Biaport Özlüce’de 20. katlarda özel yüzme havuz, teraslı loft daireler bulunuyor. Açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, hobi salonu, çocuk oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları yanı sıra Biaport Özlüce’de beş yıldız standartlarında spa merkezi yer alıyor.

Akıllı ev teknolojisiyle donatılmış dairelerin yer bulunduğu Biaport Özlüce’de her daire için özel üretim, tavandan yere kadar ısı yalıtımlı, alüminyum doğrama konfor camlar, her daire için 2 otopark yeri, kontrollü giriş, 24 saat kamera ile izleme, her daireyi çepeçevre saran terasla, ferah salonlar, geniş odalar ve keyifli mutfaklar sıralanıyor.

Projede, 14. katlarda 4,5 metre tavan yüksekliğinde ortak kullanıma açık, benzersiz gökyüzü terasları, sosyal yaşam alanları, her bloğun altında 130 adet 22 metre derinliğinde fore kazırla depreme dayanıklı yapılar, ultrasonic kalorimetreyle bağımsız ısımta sistemi, seçkin markalar için yatırım değeri yüksek dükkanlardan oluşuyor.

Biaport İletişim Bilgileri
Adres: Ertuğrul Mh. Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı Özlüce / 16120 Bursa
Telefon: 444 6 242
Web: www.biaport.com
E-posta: info@biaport.com

Bir cevap yazın

Scroll To Top