Anasayfa /Bursa /Bulvar Plus

Bulvar Plus

bulvar-plus

Bulvar Plus Ömer Kumova İnşaat tarafından Bursa’da Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı üzerinde inşa ediliyor. Bulvar Plus 6 kat 24 adet dairelik oluşan butik bir proje. Projede 3+1 konseptinde 148 m2 ve 5+1 çatı dubleks konseptinde 275 m2 daireler bulunuyor.

Bulvar Plus fiyat

Bursa konut projeleri arasında yer alan Bulvar Plus’ta dairelerin fiyatı 250 bin liradan başlıyor. Ara katlarda dairelerin fiyatı 285 bin lirayı bulurken, dubleks daireler de 475 bin liradan alıcıya sunuluyor.

Alıcılar Bulvar Plus projesi için istedikleri bankadan uzun vadeli kredi kullanabildikleri gibi anlaşmalı olan Finansbank’tan da 60 aya yüzde 0.88 faiz oranı ile kredi kullanabiliyorlar.

Bulvar Plus nerede?

İhsaniye’deki Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nın alternatifi olacak olan Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı konut projeleri için yeni cazibe merkezi olmaya başladı. Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı 40 metre cadde genişliği, düzenli otopark alanları, consept cadde ışıklandırmaları, yürüyüş-bisiklet yolları, peyzaj ve bahçe uygulamaları ile farklı bir bulvar konseptidir.

Bulvar Plus 27 araçlık açık otopark alanı, yüzme havuzu, çocuk parkı, kapıcı dairesi, şifreli bina girişleri, kamera sistemi ile gelen misafirinizi evinizden görebilme imkânı, 27 m2’lik balkonlarında güneş kırıcı hareketli panelleri ile bölgedeki diğer binalardan görsellik ve kalite anlayışı ile farklılık gösteriyor.

Haziran 2011 tarihinde inşaatına başlanılan projede teslim tarihi Aralık 2012.

Yakınındaki okullar

Şahinkaya İlköğretim Okulu
Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi
Koç İlköğretim Okulu
Uludağ Üniversitesi

Yakınındaki hastaneler

Dörtçelik Çocuk Hastanesi
Acıbadem Hastanesi

Yakınındaki AVM’ler

Şaypa
Arena AVM

Bulvar Plus İletişim Bilgileri

Adres: Plaza Kumova (Carrefour Yanı) 6.Kat No.7/37 Nilüfer-Bursa
Telefon : +90 224 451 39 39
Fax : +90 224 453 38 11
Web: http://www.kumova.com

Bir cevap yazın

Scroll To Top