Anasayfa /İzmir /Çamlıkent Zeytinli Evler

Çamlıkent Zeytinli Evler

camlikent-zeytinli-evler

Çamlıkent Zeytinli Evler, İzmir Çiğli’de DBM İnşaat tarafından inşa ediliyor. Projede 75 metrekare 1+1 ve 102 metrekare 2+1 tipi konutlar bulunuyor ve dairelerin fiyatları 102 bin lira ile 124 bin lira arasında değişiyor. 

2013 yılının Nisan ayında anahtar tesliminin öngörülen Çamlıkent Zeytinli Evler’i full eşyalı olarak sahiplerine teslim edilecek.

DBM İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Çamlıkent Zeytinli Evler’de dairelerin özellikleri şöyle:

Kat kaloriferli ve doğal gaz tesisatlı (Kombi ve radyatör dahil), Ankastre 3′lü set, Bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, alonda TV ünitesi, LCD veya Plazma TV, Köşe takımı koltuk, Yatak odası ve 3 kapılı gardırop, Daire girişinde çelik kapı, İç kapılarda Amerikan panel kapı, Çift cam PVC doğrama, Merkezi sistem uydu anten, Koridor, banyo ve balkonda 1. sınıf yerli seramik, Oda zeminleri 1. sınıf laminant parke, Markalı hazır mutfak, Kullanılan malzemelerde TSE ve ISO belgeleri, Yüzme havuzu, Fitness, Kapalı özel güvenlik, Her daire için 1 adet otopark, Katip Çelebi Üniversitesine 1400 m.Anadolu Caddesine 800 m. Aydın-Çanakkale Otoban Girişine 1400 m.

Çamlıkent Zeytinli Evler İletişim

Telefon : 0232 386 26 76
www.camlikent.com

Bir cevap yazın

Scroll To Top