Anasayfa /Anadolu Yakası /Dap Royal Center

Dap Royal Center

dap-royal-center-1

Dap Royal Center, İstanbul Maltepe’de Dap Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Projede, büyüklükleri 60 ila 260 metrekare arasında değişen 210 adet rezidans daire 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklindeki seçeneklerden oluşuyor.

Su, yelken, sahil, gökyüzü temalarını bir arada sunan proje, 120 ve 140 metrekarelik iki kuleden oluşuyor.27 ve 30 katlı kulelerin yanında yer alan 13 katlı blok ise Dap Yapı Genel Müdürlük binası olacak.

Projenin ortasında 4 bin metrekarelik gölet

Dap Royal Center projesi 4 bin metrekarelik yapay bir göletin üzerinde yükseliyor. İki blok arasının kayıkla gidilebildiği gölet, iskelesi, ahşap köprüsü, taşlar, çakıllar ve fıskiyelerin yanında etrafını çevreleyen bitkilerle doğal ve mimari unsurların bir araya geldiği bir yaşam alanı sunuyor.

Tüm daireler suyu görüyor

Maltepe konut projelerinden Dap Royal Center’de daireler altıncı kattan itibaren denizi görüyor. Ancak hangi katta olursa olsun hepsi bir şekilde “su”ya bakıyor. Su konseptinin farklı tasarımlarla bir arada kullanıldığı projede daireler denize değilse gölete veya havuza bakacak şekilde konumlandırılmış.

Tavan yüksekliği 3,5 metre

İnşaat maliyetini artıran bir faktör olmasına rağmen, konutun daha aydınlık ve ferah algılanmasını sağlayan yüksek tavan uygulaması Dap Royal Center projesinin ayırt edici özelliklerinden biri.

Dairelerin tavan yüksekliğini 3.5 metre olarak açıklayan Dap Yapı, metreküp hesaplarının lüks konutlar için belirleyici unsurlardan biri olduğunu ifade ediyor.

5000 metrekarelik alanın sosyal tesislere ayrıldığı Dap Royal Center projesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, iki katlı kapalı otopark ve fitness center’ın yanı sıra mini bir golf pisti de bulunuyor. A Blok’un 20. katına konumlanan pist, ısınma niteliği taşıyan minimal ölçekte tasarlanmış olmakla birlikte golf dünyasının elit çizgisini Dap Royal Center’da yaşayanların hayatına taşıyacak.

Tüm rezidans hizmetlerinin eksiksiz uygulanacağı projede hayatı kolaylaştıracak çeşitli imkanlar lobiye adım atıldığı andan itibaren başlıyor. Resepsiyon, çağrı merkezi, 24 saat güvenlik, temizlik, bakım-onarım gibi konular uzman bir ekibin kontrolünde Dap Royal Center bünyesinde hayata geçiriliyor.

Dap Royal Center Ulaşım

Maltepe, konum açısından çok avantajlı bir noktada bulunuyor. E5 ve TEM bağlantısı hem özel araç hem de toplu taşıma için güçlü ulaşım aksları yaratıyor. Kadıköy -Tuzla istikametinde, çift yönlü hafif raylı sistem güzergahı önemli bir ayrıcalık.  Kartal-Kadıköy arasını 15 dakikaya indiren metrohattı ile Marmaray projesi de bölgeye değer katacak. Kartal Marinası, Adliye Sarayı’nın yanı sıra çeşitli oteller ve sosyal alanlarla hareketlenen bölge önemli bir nüfus sirkülasyonunu barındıracak.

Dap Royal Center’da dairelerin fiyatları 308 bin ile 1 milyon 371 bin TL arasında değişiyor.

 

Bir cevap yazın

Scroll To Top