Anasayfa /Şirketler /Dekar DK Yine ‘Bahçeşehir’ Dedi

Dekar DK Yine ‘Bahçeşehir’ Dedi

salih-kuzu600Dekar DK, Bahçeşehir’de her evin kendine özel bir bahçesi olan, toplamda 650 bahçeli evden oluşacak en yeni projesi Dekar Asmalı Bahçeler ile yeşille iç içe bir yaşam sunuyor. İlk olarak projenin 1. kısmı olan 50 bin metrekare üzerinde konumlanmış 228 evin satışı yapılıyor.

Dekar DK,  Bahçeşehir’deki yeni projesi “Dekar Asmalı Bahçeler” ile daha fazla sayıda aileyi bahçeli konut sahibi yapacak. Planlı kentleşmenin İstanbul’daki  simgesi olan Bahçeşehir’de, 165 bin metrekarelik alan üzerinde 2 kısımdan oluşacak Dekar Asmalı Bahçeler,  ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli evi hayalden gerçeğe dönüştürüyor.

Kim Ne Dedi?

Dekar DK Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kuzu:

*Dekar Asmalı Bahçeler ile Bahçeşehir’de şehrin içinde bahçeli bir yaşam özlemini hayata geçiriyoruz. Her bütçeye uygun 2+1, 3+1, 4+1, 4+2 ve 5+1 bahçeli ev seçenekleri ile herkesi bahçeli bir ev sahibi yapmayı hedefliyoruz.

*Eski müşterilerimize özel yaptığımız lansman öncesi ön satışta beklentimizin üzerinde bir ilgi ile karşılaştık. Dekar’ı takip eden ve yeni projelerimizi sabırsızlıkla bekleyen bir müşteri kitlemiz var. Dekar Asmalı Bahçeler, hem yatırım değerinin yüksek olması, hem de insanların hayalindeki bahçeli evi uygun fiyatlarla sunması açısından çok farklı bir projedir. Biz de bahçeli eve olan bu talebi görüyor ve bu projemizle daha büyük kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz.

*Tek kat ya da dubleks olarak brüt 119 ile 188 metrekare aralığında tasarlanan bahçeli evlerin metrekare fiyatları da  3.500 lira ile 4.800 lira arasında değişiyor.

*Toplamda 228 bahçeli evden oluşan Dekar Asmalı Bahçeler‘in birinci kısmında 2+1’den 5+1’e kadar 8 farklı büyüklükte ev bulunuyor. Yaşam ve sosyal alanların kusursuz bir uyumla tasarlandığı projede, her evin 30 ile 300  metrekare arasında değişen bahçeleri bulunuyor.

*Evlerin dış cepheleri Türk mimarisinin karakteristik özelliklerini yansıtıyor.

*23 bin metrekarelik bir park alanı yer alacak. Park alanında tenis kortları, basketbol sahaları, yürüyüş parkurları, bisiklet yolları, futbol sahası, çocuk oyun parkları ve bir adet seyir terası yer alacak.

*Büyük bir titizlikle kurgulanan ve özenle hazırlanan reklam filminin yönetmenliğini uluslararası alanda birçok prestijli marka ile çalışmış olan Alman yönetmen Christian Riebe üstlendi. Bahçeli bir ev yaşamının duygusal bir tonda anlatıldığı reklam filmi, Türkiye’nin en önemli sanatçılarından İlhan Şeşen tarafından seslendirildi.

 

emlakglobal.com / 14 Kasım 2014

Bir cevap yazın

Scroll To Top