Anasayfa /Avrupa Yakası /Dumankaya Miks

Dumankaya Miks

dumankaya-miks

Dumankaya, Avrupa Yakası’nın yeni cazibe merkezi, Halkalı bölgesinin modern yüzü Atakent’te her yönden çok değerli bir projeye imza atıyor: Dumankaya Miks

Dumankaya Miks, yüksek değerlerin kalbinde yer alıyor. İstanbul’un en büyük eğlence ve fuar merkezi olacak eşsiz bir parka, Temapark’a komşu…

Dumankaya Miks Projesi, 30 dönümlük bir alana inşa edilecek olup konut ve ticari alanları bir arada sunan iki rezidance bloktan oluşuyor. İçerisinde 657 konut, 72 adet ticari ve 7 adet ofis ile 736 adet bağımsız bölüm yer alıyor.

Dumankaya Miks Fiyat

Dikey konsepti ve fark yaratan mimarisi ile ön plana çıkan Dumankaya Miks, günümüz trendlerine uygun optimum kullanım alanları sunuyor. Dumankaya Miks projesinde konutların fiyatları 133 bin lira ile 314 bin lira aralığında değişiyor.

39-41 m² aralığında değişen Stüdyo, 56-135 m² aralığında değişen 1+1, 97-99 m² aralığında değişen 2+1 dairelerin yanı sıra banka, restoran, eczane, terzi, kuru temizleme, alışveriş alanı, mağazalar ve home ofislerden meydana gelen ticari üniteleri ile Dumankaya Miks, İstanbul’un hızlı yaşamına ayak uyduracak konforlu, dinamik, rahat yaşam alanı sağlayan rezidance daireleri ve tüm ihtiyaçları karşılayacak ticari alanları ile kaliteli bir yaşam sunuyor. Dumankaya Miks projesinin teslim tarihi olarak Aralık 2014 olarak öngörülüyor.

Dumankaya Miks, sunacağı standartlar üstü servislerle sizi premium bir hayata davet ediyor.

Dumankaya Miks nerede?

Dumankaya Miks Projesi’nin TEM’in hemen yanı başında olan stratejik konumu ve Türkiye’nin ilk Temapark’ına komşu olması, ayrıca 544 yatak kapasiteli Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Olimpiyat Stadı, Masko Mobilyacılar Çarşısı, İkitelli Organize Sanayii, İstoç ile Yeşilköy Atatürk Havalimanı gibi yerlere yakın konumda oluşu, yatırım değerini en üst seviyelere taşıyor.

Dumankaya Miks, Temapark Türkiye’nin ilk ve en büyük sosyal projesi olup, 150 bin dönüm arazi üzerine konumlanacak ve içerisinde AVM, Alışveriş caddesi, Eğlence Merkezi, Fuar ve Kongre Merkezi, Sağlık Merkezi, Oteller gibi farklı temaları bir arada sunacak olan Temapark’ta 4000 kişinin istihdam etmesi ve ziyaretçi sayısı olarak da İstanbul’un cazibe merkezi olması planlanıyor. Dünyadaki Temapark örneklerine bakıldığında Halkalı bölgesinde yer alacak Temapark’ın farklı temaları bir araya toplayarak kalabalıkları çekeceği kaçınılmaz bir gerçek.

Dumankaya Miks İletişim Bilgileri

Adres: Atakent Mahallesi 4. Cadde Menekşe Mevkii Halkalı Küçükçekmece / iSTANBUL

Tel: 0212 697 00 66
Fax: 0212 697 00 74

 

Bir cevap yazın

Scroll To Top