Anasayfa / Şirketler / Dumankaya’dan Sancaktepe bombası

Dumankaya’dan Sancaktepe bombası

ugur-dumankayaİstanbul’un farklı semtlerinde 22 projeyle en fazla konut projesi olan markalı şirket ünvanını taşıyan Dumankaya bahar bombasını patlattı.

Emlak Güncel’den Mehmet Canıtatlı’ya özel açıklamada bulunan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, “ 2013 yılı bizim için büyük bir öneme sahip. Bu yıl sektördeki 50. yılımızı kutlarken,  “kente kimlik katan yaşam alanları oluşturma” misyonumuzla kendini tekrar etmeyen ve farklı projelerimizi müşterilerimizle buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Avrupa yakasında marka değeri yüksek olan lokasyonlardaki projelerimiz büyük ilgi görüyor. Anadolu yakasında ise yoğunlaştığımız Tuzla, Maltepe ve Kartal bölgelerine bir yenisini daha ekledik. Gelecek vaat eden Sancaktepe’de 60 dönüm arazi satın aldık’ dedi.

Uzun süren araştırmaların sonunda Sancaktepe’de karar kıldıklarını söyleyen Dumankaya,’ Sancaktepe’nin nitelikli konut projelerine ihtiyacı var. Vakit geçirmeden kollarımızı sıvayacağız. 1.5 milyar liralık stokumuzu eritirken bu bölgeye yatırım yapacağız.’ Mesajı verdi.

Projenin karma konseptli olacağını kaydeden Uğur Dumankaya,’ Emlak Konut’un Bahçeşehir’e nazır Kapadık ihalesine Mayıs başında girdik ama kısmet olmadı. İbreyi yeniden Anadolu yakasına çevirdik. Yapacağımız yeni proje bugüne kadar uyguladığımız projeler içinde bir farklılık taşıyacak ve karma proje olacak. Lansmanı için de çalışmalara başladık’ dedi.

Yurt genelindeki kentsel dönüşüm sürecinde özellikle İstanbul’da açılan ihaleleri yakından takip ettiklerini anlatan Dumankaya, ‘Herkes Anadolu’da arayışa girerken biz yine İstanbul diyoruz. Çünkü ekmeğin büyük dilimi İstanbul’da. Oransal olarak yüzde 25’e tekabül eden payından neden kısmetlenmeyelim. İnşaat sanıldığı gibi yap – satçılık değildir. Biz, satış süreci kadar, satış sonrası hizmetlerin de önemli olduğuna inanıyoruz. O yüzden önceliğimiz İstanbul olacak’ diye konuştu.

Gelecek için yaşanabilir evler üretmeye devam edeceklerini vurgulayan Dumankaya, ‘ 2012 yılında hizmete soktuğumuz akıllı ev teknolojileri ile inşaat ve teknolojiyi bir araya getirdiğimiz yenilikçi çalışmamız “Online Satış Platformu” muzu geliştirdik. Konutları zamanında teslim ediyoruz. Kaliteli iş yapanı müşterisi mutlaka bulur’ dedi.

Cadde projesinde başlayan teslim sürecinden dolayı memnuniyetini dile getiren Uğur Dumankaya, projenin ilgi görmesi kadar, teslim sonrası hizmet memnuniyeti için gayretlerimiz sürecek. Emlak Güncel aracılığıyla Cadde projemizin yeni sakinlerine ‘’Hoşgeldiniz, evinizde güle güle oturun’ demek istiyorum’’ şeklinde konuştu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top