Elite Side

elite-side-9

 

Şua İnşaat’ın Pendik’te hayata geçirdiği Elite Side projesi 17 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılıyor. Toplam 300 konut ve 6 ticari ünitenin yer aldığı projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olmak üzere 5 konut tipi bulunuyor. Yüksek inşaat kalitesi ve proje özelliklerine kıyasla düşük fiyatlarla satışlara devam edilen Elite Side konut projesinde fiyatlar şöyle:

Elite Side fiyatları:

– 85 metrekare 2+1 daireler 220 bin liradan,
– 167 metrekare 3+1 daireler 495 bin liradan,
– 230 metrekare 4+1 dubleksler 590 bin liradan,
– 242 metrekare 5+2 dubleks penthouse 725 bin liradan başlıyor.

Elite Side Pendik’te teslimler Eylül 2013’te yapılıyor. Yarısı peşin ödemelerde firma bünyesinde 27 aya kadar vadelendirme yapılıyor. İkinci ödeme şeklinde ise anlaşmalı bankalardan düşük faizli kredilerle ödemeler yapılırken, peşinat teslimlerde ödeniyor.

Peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına geniş yer verilen projede; yazın ve kışın kullanıma uygun olarak tasarlanan açılabilir ve kapanabilir yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, Türk hamamı ve kafeteryalar bulunuyor.

Bölgenin tüm önemli noktalarına kolay ulaşım olanağı bulunan Elite Side, Türkiye’nin en büyük hastanesi olan Marmara Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne 2 dakika, Kadıköy Metrosuna ve Marmaray hattı duraklarına 300 ila 500 metre uzaklıkta konumlanıyor. Ayrıca proje çevresinde kamu idari binaları, eğitim kurumları ve yat limanı yer alıyor.

E-5 yan yolu üzerinde yer alan Elite Side ulaşım akslarının kesişme noktasında, havaalanına, deniz otobüsüne, Metro’ya ve yakın gelecekte ulaşacak Marmaray hattına yakın bir mesafe bulunuyor.

Elite Side nerede?

Elite Side ulaşım için E-5 üzerinden Pendik Köprüsü’nde yan yolda sahil tarafından ilerlendiğinde 300 – 400 metre sonra satış ofisine ulaşabiliyorsunuz.

Şua İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nimetullah Kaya, “Projelerimizden konut satın alan her aile ve yatırımcı daha ilk alımdan itibaren vaat edilenin ve bölge ortalamasının üzerinde bir yatırım yapmış olduğunu görmekte. Projelerimizden yatırım amaçlı gayrimenkul alan birçok kişi, konutlarının satış ve kiralama kararlarından vazgeçerek oturum amaçlı kullanmaya başlamışlardır ki, bu da bizim için büyük bir gurur kaynağı. Yine bu projelerden kazanç elde eden yatırımcılar sonraki projelerimize de yatırım yaparak tasarruflarını değerlendirdiler” diyor.

Elite Side İletişim

Adres: Alt Kaynarca Mahallesi. Tavşantepe Mevkii E5 Yanyol Caddesi No: 34 Pendik / İstanbul
Telefon: 0 216 390 91 92
Faks: 0 216 390 91 41
Web: http://www.eliteside.com.tr
E-Posta: info@eliteside.com.tr

Bir cevap yazın

Scroll To Top