Anasayfa /Anadolu Yakası /Emaar Square

Emaar Square

Emaar Square

Emaar Square

Emaar Square, Dubai merkezli Emaar İstanbul Üsküdar Libadiye’de inşa ediliyor. Çamlıca’da 66 dönümlük arazi üzerinde hayata geçirilen proje için toplam 2,3 milyar dolar yatırım yapılması öngörülüyor.

Emaar Square Örnek Daire fotoğrafları için tıklayın

Emaar Square dış ve iç görünüm resimleri için tıklayın 

Emaar Square fiyat ve ödeme seçenekleri

Rezidans, otel, AVM ve konut bloğundan oluşan projede 5 ile 14 kat arası yüksekliğe sahip apartmanlarda toplam 1000 konut, 40 bin metrekare kiralanabilir alanı olan ofis bloğu ve Türkiye’nin en büyük AVM’si inşa edilecek.

Metrekare fiyatlarının 3 bin 500 dolar ile 5 bin dolar arasında değiştiği projenin bitiminde fiyatların 8 bin dolara kadar çıkması öngörülüyor.

Emaar Square projesinde daire sahibi olmak için ilk olarak yüzde 5 peşinat veriliyor. Ardından yüzde 75’lik kısım banka kredisiyle tamamlanıyor. Peşinatın kalan yüzde 20’lik kısmı ise konut tesliminde ödeniyor.

Diğer ödeme planına göre yüzde 25 peşinat veriliyor. Yüzde 50’lik kısım için banka kredisi kullanılıyor. Kalan yüzde 25’lik kısım ise yine konut tesliminde tamamlanıyor. Projenin anlaşmalı olduğu bankalar arasında Türkiye Finans Katılım, Türkiye İş Bankası ve Akbank yer alıyor.

Emaar Square teslim tarihi

1+1 ile 4+1 arasında farklılık gösteren konut alternatiflerinin bulunduğu Emaar Square Leed Sertifikası’na aday bir proje. Emaar Square’de concierge hizmeti, hiriş lobisi ve bekleme salonları, şömineli oturma alanları, oyun masaları, TV ve sosyal yaşam alanları, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness stüdyoları ve spor salonu, çocuk kulübü ve açık çocuk havuzu, özel güvenlik hizmeti, her daireye özel depolama alanı mevcut.

Teslim tarihi Temmuz 2015 olması planan projede 180 odalı beş yıldızlı bir otelde de yer alacak.

Emaar Sqaure nerede

Emaar Square, Bağdat Caddesi’ne 4 kilometre, Kadıköy’e 5,5 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 7 kilometre, Beşiktaş’a 10 kilometre, Taksim’e 11 kilometre, Üsküdar’a 1,5 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 25 kilometre ve en yakın metro istasyonuna 900 metre uzaklıkta bulunuyor.

Emaar Square Alışveriş Merkezi

2012 Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri’nde “Dünyanın En İyi Karma Kullanımlı Mimari Projesi” ve 2012 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde “En İyi Karma Kullanımlı Mimari Projesi” gibi şimdiden birçok prestijli ödülün sahibi olan Emaar Square’nin Alışveriş Merkezi’nde 100 tanesi yeme, içme ve eğlence alanlarına ayrılmış 400 mağaza bulunacak. Discovery Center ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, 15 salonlu dev sinema kompleksi, buz pisti, sayısız sosyal aktivitelerinde yer alacağı alışveriş merkezi 4 bin 500 araçlık otoparka sahip olacak.

Emaar Square İletişim Bilgileri

İstanbul Satış Ofisi
Adres: Ayazma Cad. No: 78 Çamlıca, Üsküdar 34700 İstanbul
Tel: +90 (216) 547 17 17 Faks: +90 (216) 470 10 81
Web: http://www.emaarsquare.com.tr/

Emaar Square HaritaBir cevap yazın

Scroll To Top