Emlak Global Kullanım ve Gizlilik Koşulları

Emlak Global web sitesi konut projeleri ve inşaat şirketlerinden güncel haberler, kampanyalar, fırsatlar ve inşaat setörü hakkında en doyurucu analizlerin bulunduğu haberleri ve makaleleri içerir. Sitede yayımlanan içerik site editörleri ve yazarları hazırlanır ve özgün olarak yayımlanır. Emlakglobal.com sitesinin “okur” olarak kullanımı herkese aç������kt��r.

İçerik

İnşaat şirketleri ve sektör yöneticileri ile gerçekleştirilen ropörtajların yayımlandığı ���Patron Katı” böl������������������������mü Emlak Global’den ba������ka bir sitede yer almaz. Bu bölümde yer alan yorum ve görüşler tamamen ropörtajı veren kişinin yorum ve görüşleridir.

Fikri Mülkiyet

Emlakglobal.com web sitesinde yayımlanan i��eriğin tümüne ilişkin her türlü telif hakk����������������������, markalar, tasarım hakları ve tescil ettirilmiş olsun ya da olmasın her türlü fikri m����lkiyet hakkı Emlak Global’e aittir. Emlakglobal.com sitesinin içeriği, kişisel kullanım dışında herhangi bir ticari amaçla, site yöneticilerinin yazılı rızası olmadan ve kaynak belirtmeksizin, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve internet, televizyon, gazete ya da dergi gibi mecralarda önceden anlaşma olmaksızın yeniden yay������mlanamaz.

Yorumlar

Web sitesindeki herhangi bir yazıya yorum yapmanız durumunda site yönetici içeriği uygunluk açısından kontrol eder. Yorumlar terbiye ve incelik sınırları dahilinde kalmalıdır. Site yöneticisi kabul görmüş ahlak kurallarını zorlayan ve kişileri rahatsız edici yorumları yayınlamaz ve bu konuda da açıklama yapmak zorunda değildir. Sitede yayımlanan yorumlar, yorumu yapan bireyin sorumluğundad������������������r.

Gizlilik

Emlak Global web sitesinde herhangi bir kullanıcı bilgisi alınmamaktad������������������������r. Kullanıcı bilgisinin al����ndı������������������ bir üyelik sistemine geçilmesi durumunda, Emlak Global alınan t��������������������m bilgilerin site kullan��������������������������������������������������������cıs��nın izni bulunmadıkça üçüncü şahıslar ile payla������lmayacağın�� taahhüt eder.

Kullanım ve Gizlilik Koşullar����������������������������nda Değişiklik

Emlak Global, hiçibir bildirimde bulunmadan kullanım ve gizlilik koşullarında değişiklik yapma hakkını sakl�������������������������� tutar.

Yorumlar kapatıldı.

Scroll To Top