Anasayfa /Haberler /Esas 39 Burda AVM Lüleburgaz’da Kapılarını Açtı

Esas 39 Burda AVM Lüleburgaz’da Kapılarını Açtı

Trakya bölgesinin yeni çekim merkezi olmaya hazırlanan Esas 39 Burda AVM, kapılarını açtı. Birbirinden ayrıcalıklı sunumları ve hizmet anlayışı ile Lüleburgazlıları yepyeni bir dünyaya davet eden Esas 39 Burda AVM’nin açılışı, Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak, Esas Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kamışlı ve Esas Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Kazım Köseoğu’nun da katıldığı törenle gerçekleştirildi.

 Lüleburgaz’da yer alan Esas 39 Burda AVM; farklı tarih ve kültürlerden ilham alarak oluşturulan 4 farklı konsepti, farklı lezzetlerin bir araya geldiği 4 farklı avlusu, yaz/kış tercih edilecek olan açık/kapalı ferah çarşı sokakları ve şehir dokusuna uyumlu mimarisiyle Trakya Bölgesi’nin yeni çekim merkezi olacak.

Açılış töreninde konuşan Esas Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Erhan Kamışlı açılış konuşmasında şunları söyledi: “Esas Gayrimenkul olarak Anadolu’da AVM’si olmayan tüm illeri yeni “Alışveriş ve Yaşam Merkezi”ne kavuşturmayı ve sadece alışveriş yapılan klasik alanlar yerine sosyal yaşam alanları yaratmayı hedefliyoruz. Bu yaşam alanını sunmanın yanı sıra Lüleburgaz’da 1200 kişiye istihdam sağlamaya aracılık etmenin de mutluluğunu yaşıyoruz. Esas Gayrimenkul olarak yeni yatırım fırsatlarını takip etmeye devam edecek ve hedeflerimiz doğrultusundaki çalışmalarımızla hız kesmeden ilerleyeceğiz.”

Global markaları ve bowling salonunu ilk kez Lüleburgaz’a getirecek olan Esas 39 Burda AVM, ilkleri sunarken, 600 araç kapasiteli otoparkı, 28.000 m2 kiralanabilir alanı, 1.600 m2 eğlence alanı, 1.200 m2 hipermarket alanı, 1.000 m2 yemek alanı, 100 mağaza ve 6 salonlu sineması ile hizmete hazır mağazalarıyla ziyaretçilerine yepyeni bir alışveriş ve eğlence deneyimi sunacak.

 Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Esas39 Burda AVM, modaya yön veren markaları, her damak zevkine hitap eden geniş lezzet seçenekleri, keyifli sohbetlere ev sahipliği yapacak kafeleri, eğlenceli etkinlikleriyle Lüleburgazlılar ile buluştu.

 Esas 39 Burda AVM’de yer alan Anchor mağazalar

Lcw, Koton, Defacto, Gencallar, Migros, Flo, Tekzen, Mavi, E-Bebek, Teknosa, Cınemasol, Playland, Starbucks

 

Yorumlar kapatıldı.

Scroll To Top