Anasayfa /Anadolu Yakası /Evim Kadıköy

Evim Kadıköy

evim-kadikoy

Evim Kadıköy Anka Yapı tarafından Fikirtepe’de hayata geçiriliyor.

Bölgedeki kentsel dönüşüm projelerinin ilk olan Evim Kadıköy’de üç etapta toplam 2 bin 650 konut yer alacak.

Projenin tek bloktan oluşan ilk etabından 550 daire satışa sunuldu. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5.5+1 loftlar gibi farklı daire seçeneklerinin yer aldığı Evim Kadıköy Adalar, Tarihi Yarımada, Haydarpaşa, Harem ve Marmara Denizi manzarasına sahip. Projede ayrıca toplam 2 bin 500 metrekare alandan oluşan 13 adet dükkan bulunuyor.

Yüzde 1 KDV avantajıyla satışa sunulan Evim Kadıköy, 38 bin 600 metrekarelik arsa üzerine kurulacak ve 17 bin 400 metrekare yeşil alana sahip olacak.

Metrekare fiyatlarının 4 bin 800 liradan başladığı Evim Kadıköy’ün mimari tasarımını AE Mimarlık üstlendi.

Evim Kadıköy sosyal olanakları

Evim Kadıköy’de açık ve kapalı havuz, fitness center, spa, sauna, buhar odası açık alanda ise geniş yürüyüş ve koşu parkuru gibi sosyal olanaklara sahip.
Projede rezidans hizmetleri verilecek olup ayrıca sosyal olanakların sunulduğu farklı bir konsept mevcut. Rezidans hizmetleri içerisinde resepsiyon, concierge, 24 saat güvenlik, business center, talep edildiği takdirde housekeeping ve yine talep edildiği takdirde daireye özel tahsisli depo gibi hizmetler yer alıyor. Özel günlerde veya farklı bir sosyal ihtiyaç için ev konforunda tasarlanmış çok sayıda kişinin ağırlanabileceği şık salon-lounge alanları bulunuyor. Ayrıca dev ekranda film izleme keyfi yaşatacak özel sinema salonu, geniş kapsamlı bir kütüphane ve konforlu bir kitap okuma odası yer alıyor.

Projede 1+1 daireler özellikle hızlı ve yoğun şehir yaşantısının içinden kopmadan, modern hayatı yaşadıkları mekana taşımak isteyen evli veya yalnız yaşayanlar için ideal. Geniş metrekareli 2+1 daireler hem yatırımcıya hem de oturum amaçlı düşünenlere hitap ediyor. 3+1, 4+1 gibi büyük tipolojilerde geniş kullanım alanları, teras alanları dairelere konfor ve lüks katıyor. Projede Anadolu Yakası’nın en iddalı konutları içerisinde gösterilebilecek Adalar, Tarih Yarımada, Harem, Haydarpaşa ve Boğaz manzaralarının tümüne hakim 3 adet 5,5+1 loft daireler bulunmakta.

Dairelerde banyo ve mutfak dolapları, vitrifiye, armatürler, doğramalar, kapı, parke, ankestre ürünleri hazır ve dekorasyonlu teslim ediliyor. Home ofisler için ayrıca tam kapsamlı toplantı odaları mevcut. Katlarda yer alan zen bahçeleri yaz aylarında bahçe keyfi sürmek ve proje sakinleri ile de birlikte zaman geçirmek için ideal bir alan. Ayrıca birinci etapta yer alan butik çarşı ile daire sahipleri alışveriş keyfini sitenin içinde yaşama fırsatı buluyor.

Anka Yapı Kadıköy Projesi, lokasyon olarak daire sahiplerine şehrin merkezinde, ulaşımı kolay, şehir yaşantısının içinde olabilme fırsatı sunuyor. Metro, metrobüs, E5, tren, otobüs gibi pek çok ulaşım yolu ve aracı bulunuyor.

Anka Yapı

1950’lerde Kayseri de faaliyete başlayan ve 1987 de İstanbul’da faaliyetlerini devam ettiren ANKA YAPI, 2002 yılına kadar İstanbul’da çeşitli semtlerde modern sitelerden oluşan yaklaşık 1000 konut inşa etti.

2004-2013 yılları arasında 7.500 adet konut, 200 adet iş merkezi, 1 adet hotel, 3 adet antrepo üretti. Aynı dönemde Silivri bölgesindeki Kınalı’da 1.500 konutluk proje başarıyla tamamlanarak gününden önce sahiplerine teslim edildi.

Anka Yapı son olarak Beylikdüzü’nde 236 dairelik, Pendik’te 44 dairelik projelerini tamamlayarak sahiplerine teslim etti. Halen devam eden projeler arasında Yakacık’ta 100 dairelik, Rahmanlar Sahil’de 64 dairelik projeler ile Armutlu Termal Yazlık Evleri projesi bulunuyor.

Anadolu yakasındaki Kentsel Dönüşüm Projesi’nde %100 anlaşmaya varan ilk inşaat firması olan ANKA YAPı, şimdi de Evim Kadıköy projesiyle Kadıköy’ün dönüşümüne öncülük ediyor.

Emlak Güncel – Konut Projeleri

Bir cevap yazın

Scroll To Top