Anasayfa /İstanbul /Evona Park

Evona Park

evonapark

Evona Park, Evona Yapı İnşaat tarafından İstanbul Ümraniye’de Şerifali bölgesinde hayata geçirildi. 15 katlı 2 bloktan oluşan Evona Park’ta 110-118 metrekare arasında 2+1 daireler 315 bin TL, 138-140 metrekare arasında 3+1 daireler 385 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Konut kredisi kullanma imkanının bulunduğu proje 6 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçti.

5 dönümü yeşil alana ayrılan Evona Park projesi ilk blokta 9 bin 800 metrekare, ikinci blokta ise11 bin metrekare olmak üzere toplam 20 bin 800 metrekare inşaat alanına sahip. 2 etaptan oluşan projenin ilk etabında 72, ikinci etabında ise 60 konut yer alıyor.

Evona Park Şerifali Hatboyu Caddesi ve Tem otoyoluna 500 metre mesafede bulunuyor.

Evona Park sosyal imkanlar ve bina özellikleri

Ümraniye konut projeleri arasında yer alan Evona Park Evleri, fitness salonu,açık ve kapalı havuz, çocuk parkı, tenis kortu, voleybol ve basketbol sahası, mini futbol sahası, kapalı otopark gibi imkanları içinde bulunduruyor.

Projede yer alan bloklarda çift asansör, ayrıca sedye taşıyabilecek kapasitede yük ve yangın asansörü, çift katlı ve çift girişli her daireye tek araç kapasiteli kapalı otopark, ikinci ve misafir araçları için 40 araçlık açık otopark, ortak alanlar için jeneratör, Termosfera özel yalıtım sistemi yer alıyor.

EvonaPark daire özellikleri:

Doğalgaz kombi , Siemens ankastre ocak, fırın, davlunbaz ve bulaşık makinesi, İntema mutfak, İntema banyo, vitrifiye ve seramikler Vitra-Eczacıbaşı, 32. sınıf laminant parke , Dortek çelik ve yangına dayanıklı monoblok kapılar. Her odada duman alarmı ve sprink sistem.

Evona Park projesi deprem dayanıklılık açısından güvenli bir sistem olan Radye temel ve Tünel kalıp sistemi tercih edilmiştir. Betonarme taşıyıcı sisteminde ise beton kalitesi C30 beton tercih edilmiş ve uygulama Oyak beton tarafından yapılmıştır. Taşıyıcı sistemin demir aksamında ise; İçdaş ve Çesan TS4200 demirleri kullanılmıştır.

Evona Park İletişim Bilgileri

Web: www.evonapark.com
E-posta: info@evonapark.com.tr
Tel: 0216 415 43 88

Konut Projeleri

Bir cevap yazın

Scroll To Top