Anasayfa /Avrupa Yakası /Evviva Gümüş City

Evviva Gümüş City

evviva-gumus-city1

Evviva Gümüş City İstanbul Esenyurt’ta Bulut İnşaat tarafından inşa ediliyor. 6 bloktan oluşan ve 2 bin 600 konutun yer aldığı projede, dairelerin büyüklüğü 65 metrekare ile 140 metre arasında değişiyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerine sahip Evviva Gümüş City projesinde 10 yıl vadeli ödeme planları da bulunuyor.

Projede konut ve residence’ın yanı sıra 120 ticari alanı bulunan alışveriş merkezi de yer alıyor.

Evviva Gümüş City özellikleri

Bulut İnşaat’ın Evviva Gümüş City projesinin sosyal olanakları arasında özel otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, bina resepsiyonu, 7 gün 24 saat kameralı güvenlik, kartlı sisteme sahip girişler, güneşlenme ve seyir terasları, fitness merkezi, soyunma odaları ile duşlar, sauna, kreş, çocuk oyun salonu, koşu parkuru, yürüme ve bisiklet parkuru, peyzaj alanı, çocuk parkı, tenis kortu ve voleybol sahası yer alıyor.

Evviva Gümüş City’nin zemin etüdü ve statik hesapları uzmanlarca yapılarak, proje radyo jeneral temel ve fore kazık sistemiyle ayrıca tünel kalıp kullanılarak, son deprem yönetmeliğine uygun olarak hazırlandı.

Üç proje de TEM ve E-5 karayollarına, Atatürk Havalimanı’na ve fuar merkezlerine yakınlığıyla dikkat çekmekte.

Bulut İnşaat Evvia Gümüş City projesini şöyle tanıtıyor:

“Hayal sınırlarınızın içini size bıraktık. Biz, ötesini inşa ediyoruz. Yeni bir form, mütevazı bir yaşam, değişimle nefes alan büyük proje… Evviva Gümüş City, Bulut İnşaat’ın Esenyurt’a kazandırdığı yeni ve önemli bir merkez. Hayallerin hedefe, hedeflerin gerçeğe dönüştüğü bir statü. 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerine sahip modern, şık ve elit 2600 konut ve 120 ticari alandan oluşan, kendinizi özlediğiniz atmosferin içinde bulacağınız dev bir konsept .

Konutlar, özel projelendirilmiş ticari alanlarla, sosyal ve yeşil alanları birarada sunan mükemmel bir uyumla sizlere ulaşıyor. İçinde barındığımız yapıların estetiği, özellikleri ve beklentilere cevap verebilmesi, yaşamı etkileyen unsurların başında gelir. Bu açıdan bakıldığında, Evviva Gümüş City komple bir yaşam kültürü sunuyor.

Para kazanmak yerine değer kazanmak, değer kazandırmak ilkesiyle hareket eden yapı sanatı ustası, sadece konut ve ticari alanlar değil, çocuk ve yetişkinler için oyun alanları, spor tesisleri, size özel bahçeler, dinlenme alanları gibi farklı bir perspektife ev sahipliği yapıyor. Gümüş city oyunun, sporun, kısacası eğlence, mücadele ve eğitimin komşuluk ilişkilerinin, hayata yeni başlayan çocuklarımızın başarılı birer yetişkin olabilmeleri için tasarlandı. Komşu olmak, komşuluk yaşamak, güzel zaman geçirmek ve hayattan özlediğiniz tadları almak istiyorsanız doğru zamanda ve doğru yerdesiniz. Sizi Evviva Gümüş City’ye bekliyoruz.”

Evviva Gümüş City İletişim Bilgileri
Adres: Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı No: 61 Esenyurt – İstanbul
Telefon: 0212 423 93 63
Faks: 0212 853 24 93
Web: www.evvivagumuscity.com
E-posta: info@bulutinsaatyapi.com

Bir cevap yazın

Scroll To Top