Anasayfa /Avrupa Yakası /Evviva Nirvana

Evviva Nirvana

evviva-nirvana

Yarattığı yeni yaşam alanlarıyla şehre hayat veren Bulut İnşaat, yeni Bahçeşehir projesi Evviva Nirvana’yla dikkat çekiyor.

Deprem ülkesi olmamız sebebiyle hayati önem taşıyan 2007 Deprem Yönetmeliği’ni esas alarak geliştirilen bu proje; güvenli konut anlayışına uygun olmasının yanı sıra, konut sahiplerinin keyifli zaman geçirecek aktivitelerde bulunmalarına da imkan veriyor. İşte projeyle ilgili çarpıcı detaylar…

Evviva Nirvana foto galeri için tıklayın

 

Bulut İnşaat’ın, farklı bütçelere ve yaşam tarzlarına uygun projesi Evviva Nirvana; 1+1’den 3+1’e, villadan rezidansa kadar geniş konut seçenekleri sunuyor.

Bahçeşehir’de, şehrin farklı bir yüzünü keşfetmek isteyenleri bekleyen Evviva Nirvana, şehrin yeni merkezi olmaya aday. Güvenlik alarmı, deprem sensörüyle güvenliğinize hizmet eden Evviva Nirvana projesi ayrıca; ısı, su ve ses bariyerli cephe sistemiyle de evinizde daha konforlu bir yaşam sürmenize olanak sağlıyor. Her hayal için ayrı konut seçeneği Evviva Nirvana’da Konut sahibi olmayanların hayalini süsleyen, farklı pek çok tarza hitap eden Evviva Nirvana; isteyenlere daire, isteyenlere de rezidans veya villa konforunu sunuyor. Evviva Nirvana daireler, 5 blokta 13’er kat olarak, 1+1, 2+1 ve 3+1’e kadar farklı seçenekleriyle öne çıkıyor.

Bahçeşehir’in yeni yükselen yüzü olacak kuleler de, konut seçeneklerinden biri olarak planlandı. 2 adet lüks rezidans kulelerinden biri zemin +17 kat, diğeri zemin + 26 kat olarak dikkat çekiyor. Kulelerin, 3. katta her iki kuleyi birbirine bağlayan terasını, yeme – içme alanı olarak kullanılabileceğiniz gibi, yeni yaşam alanınızda komşularınızla sosyalleşebileceğiniz bir mekan olarak da kullanabileceksiniz.

Teknik odalar, otopark, kapalı havuz, sauna, Fitness, soyunma odaları, bay–bayan hamam ve duşların bulunacağı bu konut tipinde, sosyal hayatınızı en canlı şekilde yaşayabileceksiniz. Nirvana kuleler, ilk 3 katındaki ticaret merkezleriyle iş hayatının nabzını tutarken, lüks rezidanslarıyla da canlı şehir hayatının benzersiz temsilcisi olacak.

Evviva Nirvana’da sahip olduğunuz bir diğer konut seçeneği de, bahçe ve havuzun keyfini bireysel olarak sürmek isteyen ve müstakil ev hayaliyle yaşayanlar için tasarlanan villalar olarak karşımıza çıkıyor. 4 ayrı tip olarak, toplamda 20 tane olan Evviva Nirvana villalar bodrum katında; 2 araçlık kapalı garaj, hamam, sauna, duş, çamaşır odası, hobi alanı gibi seçenekler sunuyor.

Yeşilden zengin bir yaşam alanı sunan villalar; bireysel Fitness alanı, bireysel saunası, açık havuzu ve açık otoparkıyla öne çıkarken; zemin katta bulunan şömineli salon da, konut sahipleri için vazgeçilmez bir sıcaklık sunuyor. 1.katta; 2 adet özel banyolu yatak odası,1 oda,1 ebeveyn yatak odası(özel banyo hem jakuzi hem duş, soyunma bölümü, şömine) gibi özellikleriyle de kendine hayran bırakan Evviva Nirvana villalar, hayata farklı bir açıdan bakmanızı sağlayacak.

Bir cevap yazın

Scroll To Top