Anasayfa /Avrupa Yakası /Güneşli Express Residence

Güneşli Express Residence

Güneşli Express Residence

İstanbul’un yeni Maslak ve Büyükdere Caddesi olarak anılan Güneşli’de inşaatı devam eden Güneşli Express Residence projesi Babacan Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Güneşli Express Residence projesi; 4 bin 520 metrekare alan üzerinde 158 konuttan oluşuyor.

Güneşli Express Residence resimleri için tıklayın

Güneşli Express Residence Örnek Daire fotoğrafları için tıklayın

Toplam 19 katlı projede, açık yüzme havuzu, güneşlenme alanları, fitness club, iç bahçe, sauna, Türk hamamı, dinlenme odası gibi sosyal aktivite alanlarına da yer veriliyor.

Güneşli Express Residence; ayrıca cafeden markete, kuaförden kuru temizlemeye tüm ihtiyaçları gidermek amacıyla beş ticari üniteyi de bünyesinde barındıracak.

Anahtar teslimlerinin Aralık 2014′te gerçekleştirileceği Güneşli Express Residence iki tip stüdyo 1+0, beş tip 1+1 – iki tip 1+1,5 Garden, tek tip 2+1 ve üç tip 3+1 dubleks penthouse her zevke uygun daire alternatiflerini seçmesini bilenlerin beğenisine sunuyor.

Yüzde 85’lik bölümü açık ve yeşil alandan oluşan proje Güneşli ve Basın Ekspres civarında konumlanan, 212 AVM, Deposite Outlet, Starcity Outlet, Metro Gross Market gibi alışveriş merkezleriyle yakınlığıyla dikkat çekiyor. Ayrıca yakın konumda İstanbul Kültür Üniversitesi, Kemerburgaz Üniversitesi, Kanuni Sultan Süleyman Devlet Hastanesi, Medipol Üniversitesi Hastanesi gibi sağlık ve eğitim kurumları da bulunuyor.

Güneşli Express Residence İletişim

Adres: Mahmutbey Mah. (Kemerburgaz Üniversite Mevkii) Özlem Sk. No: 11 Güneşli – Bağcılar/ İstanbul
Faks: +90 212 445 05 10
E-Mail: info@gunesliexpress.com
Web: www.gunesliexpress.com

Bir cevap yazın

Scroll To Top