Anasayfa /Haberler /Güneşli Greenist’e Bahar Kampanyası

Güneşli Greenist’e Bahar Kampanyası

Güneşli GreenistGüneşli Bölgesi’nin en yeşil projesi olan Greenist konutlarında bahar kampanyası başlıyor. 174 daireden oluşan, herkesin mutlaka bir balkon/teras veya kat bahçesinin olduğu, oda sayısı kadar otoparka ve geniş sosyal alanlara sahip.

-*Greenist’te 5-15 Nisan tarihleri arasında bahar kampanyası başlıyor. 1+1 dairelerde yüzde 10 oranında indirimin uygulanacağı kampanyada sınırlı sayıdaki daireler yaşama hazır.

-*1+1 daire alımının iyi bir yatırım olacağına dikkat çeken Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı Dikici “Bölgemizin son zamanlarda yatırım için çok değerlendiği bir gerçek. Orta vadede metrekare fiyatlarının daha da artacağını da düşünürsek 1+1 daire almanın şu dönemde çok doğru bir yatırım olacağı düşüncesindeyiz”
-*Yaklaşık 85 metrekareden oluşan 1+1 dairelerimiz bölgeye oranla büyüklükleri ve ferahlıklarıyla da fark yaratıyor. Oturma amaçlı tercih eden kişilerin de hayatlarını kolaylaştırmak için iyi bir fırsat. Biz de buradan yola çıkarak yüzde 10 oranında bir indirim uygulaması var.

emlakglobal.com/ 4 Nisan 2015

Bir cevap yazın

Scroll To Top