Anasayfa /Anadolu Yakası /Güvener Suites

Güvener Suites

guvener-suitesGüvener Suites, Koç Yapı İnşaat ve Dervişoğlu İnşaat tarafından İstanbul Kadıköy Feneryolu’nda hayata geçiriliyor. 1 Aralık 2012’de inşaat çalışmalarının başlayacağı Güvener Suites projesi 1400 metrekare arsa üzerinde 4500 metrekarelik kapalı alana sahip olacak.

11 katlı ve 30 dairenden oluşan projede brüt 145 metrekare büyüklüğündeki konutlar, kişiye özel tasarımlarla sahiplerine teslim edilecek. Güvener Suites fiyatları 685 bin liradan başlıyor.

Elit ve sofistike bir yaşam tarzı sunan Güvener Suites’in tasarımı Türkiye’de Varyap Meridian, Trump Towers, Port Venezia gibi birçok ünlü projeyi yürüten, 50 kişilik Akademik Ekibi ile çalışan DOME PARTNERS tarafından yapıldı.

Güvener Suites’in iç tasarım detaylarında sanatçılar ve Vakko imzası ön planda tutulacak.

Güvener Suites projesi alt yapısının sağlamlığı betonarme de 100 yıllık garanti kapsamında üretilmesi, iç ve dış konsepti ile Feneryolu’nun A+ birinci sınıf projeleri arasında yerini alacak.

Koç Yapı ve Dervişoğlu İnşaat önümüzdeki günlerde faaliyete geçecek olan İstanbul’un gözde iş merkezi Maslak Büyükdere Caddesi’ndeki Seçkin Plaza projesi ise gündemlerinde.

Koç Yapı&Dervişoğlu İnşaat’ın gerçekleştirdiği Magic Town Konutları’nın sermayesi 15 milyon USD civarında. 1996 yılından bu güne kadar Koç Yapı&Dervişoğlu İnşaat’ın inşa ettiği önemli inşaatlardan bazıları ise; Şengüller Plaza ,Korupark Konakları,Fenerbahçe Konakları, Fulya Residence, Magic Town Konutları ve Altıner Residence’dır.

Güvener Suites İletişim Bilgileri

Kuyubaşı Sok. No: 17 Güvener Suites

Feneryolu – Kadıköy – İstanbul

0216 550 79 80 – 81

0216 550 79 82

www.kocyapiinsaat.com

Bir cevap yazın

Scroll To Top