Anasayfa /Bursa /Harmony Towers

Harmony Towers

harmony-towers

Harmony Towers, Eroğlu Yapı tarafından Bursa’nın Nilüfer İlçesi, Odunluk mevkiinde inşa ediliyor. 26 bin 835 metrekare konut alanına sahip projede toplam 323 konut bulunuyor. Bu daireler, 6 katlı 3 adet bloktan oluşan Teras Evler’de 155 daire; 23 ve 28 katlı iki adet Kule Blok’larda 168 daire yer alıyor.

Projenin yüklenici inşaat şirketi Eroğlu Yapı İnşaat ve Gayrimenkul Geliştirme San. Tic. A.Ş, Harmony Towers teslim tarihi için 30 Eylül 2013 gününü ön görüyor.

Son deprem yönetmeliğine uygun şekilde inşa edilen ve zemin edütleri yapılan projede daire tipleri; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinden oluşuyor. Daire büyüklükleri 108 metrekare ile 257 metrekare arasında değişiyor.

Harmony Towers’ın hemen bitişiğinde Carrefour, Bauhaus, Nilpark AVM’leri bulunuyor. Ayrıca projemde Kale Caddesi ve Liman Caddesi’ne paralel olarak sokak çarşısı konseptinde mağazalar ve meydanlar planlandı.

Harmony Towers sosyal olanaklar

Projeye hizmet vermek üzere açık yüzme havuzu ile çocuk havuzu, bunlara bağlı dinlenme/güneşlenme terasları, kafeterya, bay ve bayan soyunma-giyinme odaları ile wc ve duşlar, bayan wc’lerde bebek alt değiştirme ünitesi, fitness salonu, çok amaçlı spor sahası(basketbol sahası/tenis kortu), çocuk kulübü ve çocuk oyun alanları planlandı. Sosyal tesislerden site sakinleri, ücretsiz hizmet alabilecek. Projde 1 adet açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu bulunacak.

Projeye yakın okullar

Can Aydın İ.Ö.O, Cavit Çağlar İ.Ö.O, Odunluk i.Ö.O, Vardar Anaokulu, M.K Çoşkunöz Anadolu Teknik Lisesi, Hüseyin Özdilek Anadolu Teknik Lisesi, Nilüfer Fatih Lisesi çevredeki Devlet okullarıdır. Devlet okullarının yanı sıra Harmony Towers’a yakın mesafede Özel Final Okulları, Özel Çakır İ.Ö.O, Özel Tunçsiper Okulları, İlkbahar Okulları, Melike Pınar Okulları, Bahçeşehir Koleji, Yiğit Alp Anaokulu, Sevgi Bahçem Anaokulu, Beşevler Anaokulu özel eğitim kurumları bulunmaktadır. Harmony Towers’a yaklaşık 12 kilometre mesafede Uludağ Üniversitesi bulunmaktadır.

Yakın çevredeki hastaneler 

Projemizin bulunduğu lokasyona yakın hastanelerden Özel Jimer Hastanesi; yaklaşık 200 m. mesafede, Özel Acıbadem Hastanesi; 1000 m. mesafede, Çekirge Devlet Hastanesi ise; 1400 m. mesafede bulunmaktadır.

Harmony Towers İletişim Bilgileri

Telefon: 444 37 97

Fax: 0 (216) 451 06 66

E-Posta: info@erogluyapi.com.tr

Web: www.harmonytowers.com

Satış Ofisi Adres: Odunluk Mah. Akpınar Cad. No:7 D:62 Nilüfer / Bursa

Harmony Towers’a nasıl gidilir

Harmony Towers satış ofisine kendi aracınız ile ulaşmak isterseniz, Bursa Çevre Yolundan İzmir tabelalarını takip edin, Acemler Kavşağına geleceksiniz. Kavşaktan İzmir yoluna bağlanacaksınız. İzmir Yolu 1. Km de Carrefour AVM’yi göreceksiniz. Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) Yerleşke’sinin bitişiğinde bulunan ve tabelaları görünen Harmony Tower satış ofisine kolayca ulaşabilirsiniz.
İstanbul istikametinden ulaşmak için; Yeni Yalova Yolun’u tabip edin, Özdilek AVM’yi geçtikten sonra, İzmir tabelalarını takip edin, Acemler Kavşağına geleceksiniz. Kavşaktan İzmir Yolu’na bağlanacaksınız. İzmir Yolu 1. Km de Carrefour AVM’yi göreceksiniz. Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) Yerleşke’sinin bitişiğinde bulunan ve tabelaları görünen Harmony Tower satış ofisine kolayca ulaşabilirsiniz.

Ankara istikametinden ulaşmak için; Ankara Yolundan İzmir-Mudanya tabelalarını takip edin, Acemler Metro İstasyonu’nu geçtikten sonra İzmir tabelarını takip edin. İzmir Yolu 1. Km de Carrefour AVM’yi göreceksiniz. Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) Yerleşke’sinin bitişiğinde bulunan ve tabelaları görünen Harmony Tower satış ofisine kolayca ulaşabilirsiniz.

İzmir istikametinden ulaşmak için; İzmir Yolundan Ankara tabelalarını takip edin FSM Metro İstasyonu’nu geçtikten sonra Nilüfer Metro istasyonu’nu göreceksiniz. İstasyondan 100 metre sonra Orhaneli Sapağı’na geleceksiniz. Carrefour AVM’yi göreceksiniz. Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) Yerleşke’sinin bitişiğinde bulunan ve tabelaları görünen Harmony Tower satış ofisine ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma ile ulaşım için: HARMONY TOWERS’ın 500 m yakınında metro istasyonu bulunmaktadır.

Harmony Towers satış ofisi hangi saatler arasında hizmet veriyor?
Satış ofisi haftaiçi saat 09:30 ile 18:30, haftasonu saat 09:30 ile 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

Scroll To Top