KoruFlorya

KoruFlorya

İstanbul’un en nezih semtlerinden Florya’da hayata geçirilen “KoruFlorya” şehrin merkezinde, deniz ve ormanla iç içe benzersiz bir yaşamın kapılarını aralıyor. Dünya çapında isim yapmış mimarların imzasını taşıyan KoruFlorya, AVM üzerinde konumlanan 298 lüks konuttan oluşuyor. Rezidans hizmetlerinde “Aile rezidans” konseptine öncülük yapacak olan KoruFlorya; Aydınlı, Metal Yapı Konut, Arke, Vizyonlife ve TOKİ işbirliği ile hayata geçiriliyor.

KoruFlorya görselleri için tıklayın

Florya’da E-5 kenarındaki 42 dönümlük bir arazide inşa edilen KoruFlorya toplam inşaat alanı 280 bin metrekare, rezidans alanı 86 bin metrekare, sosyal alanları ise 3 bin metrekare alanı kaplıyor.

Her ihtiyaca uygun konutlar Florya’da inşaatı süren KoruFlorya, 298 lüks konut ve bir alışveriş merkezinden oluşuyor. Florya’nın son büyük projesi olma özelliği taşıyan projede 3+1’den 7+2’ye kadar değişen toplam 52 farklı daire tipi bulunuyor. Bununla birlikte, bulunduğu lokasyonda kiralanabilir alan olarak en büyük proje olan KoruFlorya Alışveriş ve Yaşam Merkezi de prestijli markaları, eğlence alanları, sinema salonları, seçkin kafe ve restoranlarıyla şehrin yeni cazibe merkezi olmaya hazırlanıyor.

Konvansiyonel kalıp ve radye temel sistemle deprem yönetmeliğine uygun ve ileri teknolojiyle inşa edilen Koru Florya, sakinlerine öncelikle güvenli bir hayat vaat ediyor.

Koru Florya projesinde fiyatlar ve ödeme seçenekleri

Florya Şenlikköy’de inşa edilen Koru Florya projesinde 3 oda 1 salon evlerin fiyatları 1 milyon 100 bin liradan başlıyor ve 1 milyon 750 bin liraya kadar çıkıyor. 4 oda 1 salon evler 1 milyon 386 bin lira ila 2 milyon 364 bin liraya satılıyor. 5 oda 1 salon evlerin fiyatlarıysa 1 milyon 912 bin liradan başlayıp, 2 milyon 122 bin liraya kadar yükseliyor.

Teslimlerin 2013 yılının Aralık ayında yapılacağı Koru Florya projesinde yüzde 25 peşinatla 36 ay vade farksız taksit uygulanıyor. Yüzde 40 peşinat ödendiğinde ise vade süreci 48 aya kadar faizsiz olarak uzuyor. Bu ödeme planları dışında banka kredisi kullanmak da mümkün.

Koru Florya sosyal donatılar

Projede, Lobby Cafe, ortak aktivite ve toplantı salonları, çocuk oyun alanları, Health Center, Fitness Center, çok amaçlı(pilates/yoga) stüdyolar, kapalı yüzme havuzları, hamam/aauna/buhar odaları, masaj odaları bulunuyor.

KoruFlorya İletişim Bilgileri

Adres: Ekşinar Sokak, Şenlikköy, Florya – Bakırköy İstanbul

Telefon : 0212 541 90 03

Web : http://www.koruflorya.com/

Faks : 0212 541 90 06

Mail : info@koruflorya.com

KoruFlorya nerede?

Bir cevap yazın

Scroll To Top