Anasayfa /Haberler /Nidapark Seyrantepe Satışa Çıktı

Nidapark Seyrantepe Satışa Çıktı

nidapark-seyrantepe600Tahincioğlu tarafından Seyrantepe’de yapımına başlanan Nidapark Seyrantepe projesinde yer alan 368 daire satışa çıktı.

*Projede yer alan 368 daire  1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde olup büyüklükleri 79-349 metrekare arasında değişiyor

*Daire fiyatları ise 621 bin liradan başlıyor.

*Aralık 2016’da bitirerek sahiplerine teslim edilecek daireler 15 farklı opsiyonla tasarlandı.

Kim Ne Dedi?

Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, tüm projelerine olan ilginin Nidapark Seyrantepe’de de devam ettiğine dikkat çekerek, ön satış sürecinde sadık müşteri kitlesinin daireler için satış sözleşmesi imzalandığını söyledi.

Tahincioğlu Gayrimenkul Genel Müdürü Alpaslan Çalım da,  İstanbul’un hızlı gelişen bölgeleri arasında gelen Seyrantepe’de inşaatına başlanan projenin 2.800 metrekaresini sosyal tesis olarak planladıklarını vurgulayarak,

“Projemizin sosyal alanlarını belirlerken ailenin tüm bireylerini düşündük. Açık-kapalı yüzme havuzları, kafeterya, fitness ve çok amaçlı salonun yanı sıra çocuklarımız için de ayrı yaş gruplarına göre ayrı sosyal alanlar planladık. 3-6 yaş arası ve 9-12 yaş arası çocuklarımız için farklı tasarımlar yaptık. Bu alanlarda yüzme havuzlarının dışında squash ve masa tenisi alanları da bulunacak. Otopark planlamasını da ailenin tüm bireylerini kapsayacak şekilde yaptık. 5 katlı otoparkımızda 1+1 dairelere 1, 2+1 ve 3+1 dairelere 2, 4+1 ve 5+1 dairelere ise 3 araçlık yer ayıracağız.” dedi. Alpaslan Çalım, satışlarda İş Bankası, Vakıfbank ve ING’nin 120 aya kadar kredi seçeneklerinden yararlanılabileceğini de sözlerine ekledi.

 emlakglobal.com / 12 Kasım 2014

Bir cevap yazın

Scroll To Top