Anasayfa /Avrupa Yakası /Nşehir Esenyurt

Nşehir Esenyurt

Nşehir

Nşehir Esenyurt’ta Özyurtlar İnşaat imzasıyla hayata geçiriliyor.  8 blokta 718 konuttan oluşan projede ev sahibi olmak isteyenlere 1+0′dan 3+1′e farklı tipte ve büyüklükte geniş bir seçenek sunuluyor.

Nşehir Esenyurt fiyatları

Esenyurt konut projeleri arasında yer alan Nşehir Esenyurt’ta (Nisan 2013) yer alan 32 metrekare 1+0 daireler 59 bin liradan, 70 metrekare 1+1 daireler 99 bin liradan, 82 metrekare 2+1 daireler 169 bin liradan, 140 metrekare 3+1 dairelerse 199 bin liradan satışa sunuldu. Nşehir’den daire alacaklara 36 aya kadar taksit yapılıyor.  Nşehir Esenyurt projesinde her konut için farklı tutarlardan oluşmak üzere 3′er ara ödeme yapılıyor. Projede 7/24 güvenlik hizmetinin yanı sıra elektronik denetleme hizmeti de mevcut olacak.

Nşehir Esenyurt teslim tarihi

Gardencity, Ntepe, Ntowers, Nmerkez ve Özyurtlar Residence projeleriyle bugüne kadar 5 binden fazla aileyi ev sahibi yapan Özyurtlar İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt  Nşehir’de anahtar teslimlerinin Eylül 2014′te başlayacağını söyledi.

Özyurt, “Nşehir’le 718 aileyi daha ev sahibi yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Nşehir, gerek sosyal alanları gerekse ticaret merkeziyle Esenyurt’un kalbi olacak” dedi. Nşehir’de satışa dip fiyatlarla çıktıklarını belirten Özyurt, “Hem iyi bir projeden ev sahibi olmak, hem de daha yapım aşamasındayken kazanmak isteyenleri Nşehir’e bekliyoruz” diye konuştu.

30 bin metrekare alan üzerine kurulu Nşehir’de yüzme havuzunun yanı sıra çocuk oyun alanları, basketbol sahası, futbol sahası, özel yürüyüş parkuru, oturma alanları ve içinde spor kulübünün yer aldığı sosyal tesis bulunuyor.

Esenyurt merkezde Doğan Araslı Caddesi üzerinde inşa edilen Nşehir Esenyurt projesi, Özyurtlar İnşaat’ın daha önce inşa ettiği Garden City projesine komşu konumda. Esenyurt Belediyesi Kültür Merkezi’nin hemen arkasındaki arazi üzerinde yükselecek olan merkezi konumuyla da dikkat çekiyor. Nşehir Esenyurt, Atatürk Havalimanı’na 18 dakika, Avrupanın en büyük alışveriş merkezi olan Marmara Park’a 6 dakika ve Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 2 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Nşehir Esenyurt iletişim bilgileri

27 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılmış durumda olan N Şehir Esenyurt projesi iletişim bilgileri şöyle:

Telefon : 444 4 027

Web : http://www.nsehiresenyurt.com/

Bir cevap yazın

Scroll To Top