Anasayfa /Patron Katı /Patronlar Fikirtepe İçin Birleşti

Patronlar Fikirtepe İçin Birleşti

fikirtepe-kentsel-donusumKentsel dönüşümün sembol bölgesi Fikirtepe’de inşaatları hızla yükselmesi için finale yaklaşılıyor. 1.5 milyon metrekarelik alanda sancılı başlayan dönüşüm sürecinde bölgenin bu yaz başından itibaren hafriyat kamyonları ile inşaat işçilerinin mekanı haline dönüşmesi bekleniyor.

*Önce hak sahiplerinin ardından muhtarların bir araya gelip çözüm üretmeye dönük mesajlar verdiği bölgenin en yeni platformunu bu defa inşaat şirketlerinin patronları oluşturdu.

Platform Vartaş, Aldız, Güral, Selimoğlu, Nuhoğlu İnşaat, Teknik Yapı, Emay, Anka, Baysaş’ın da yer aldığı 12 firma temsilcisinden oluşuyor. Amaç ise hem bölge halkını hem de kamuoyunu aynı noktadan bilgilendirmek, ilgili mercilerle irtibatları koordineli bir şekilde sağlamak ve sürecin bir an önce sonuçlanmasına odaklanmak şekilde belirlendi.

*Zaman kaybından ve bürokrasiden yakınan inşaat şirketlerinin patronları bu yolla birlikten kuvvet doğar mesajı veriyor. Platformun önümüzdeki günlerde kamuoyunun karşısına çıkması bekleniyor.

emlakglobal.com / 12 Mart 2015

Bir cevap yazın

Scroll To Top