Anasayfa /Haberler /Piyalepaşa İstanbul ‘da 240 Ay Vade %0,83 Faiz

Piyalepaşa İstanbul ‘da 240 Ay Vade %0,83 Faiz

Piyalepaşa İstanbul sektöre ve ekonomiye destek olmak ve tüketicinin konut alımını kolaylaştırmak için Emlak Konut öncülüğünde, KONUTDER ve GYODER’in desteğiyle gerçekleşen yeni konut seferberliğine tam destek veriyor.

piyalepasaPolat güvencesiyle, Beyoğlu’nun kalbinde 800 milyon Dolar’lık yatırımla hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul kampanya kapsamında; yüzde 20 peşin, 240 ay vade, yüzde 0,83 faiz fırsatına ek olarak, yüzde 35 peşin, 60 ay vade ve yüzde 0 faiz oranı ile ev sahibi olma şansı sunuyor
Proje aynı zamanda “kentsel dönüşüm projesi” olması sebebiyle yüzde 1 KDV oranı ile de avantaj sağlıyor.
Polat’ın 60 yıllık deneyimi ve güvencesiyle, İstanbul’un en eski semtlerinden Piyalepaşa’da hayata geçirdiği Piyalepaşa İstanbul, Emlak Konut öncülüğünde, KONUTDER ve GYODER’in desteğiyle başlatılan yeni konut seferberliğindeki yerini aldı. Ülke ekonomisini canlandırmak ve konut satışlarını artırmak için düzenlenen kampanya ile uzun vade ve düşük faizle konut satışlarının artırılması ve tüketiciye konut alımında destek olunması hedefleniyor.
800 milyon Dolar’lık yatırımla Beyoğlu’nun kalbinde hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul kampanya kapsamında; yüzde 20 peşin, 240 ay vade, 0,83 faiz oranı ile daire sahibi olma şansı sunuyor. Kentsel dönüşüm projesi olması avantajıyla yüzde 1 KDV oranının uygulandığı Piyalepaşa İstanbul’da ayrıca banka kredisi ve Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından kişiye özel farklı ödeme seçenekleri de uygulanıyor.
Piyalepaşa İstanbul’da 60 ay 0 faiz fırsatı devam ediyor
Beyoğlu’nda 82 dönüm arazi üzerinde, bölgenin ruhuna uygun olarak hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, İstanbulluların özlemini duyduğu mahalle hayatını yeniden canlandırmayı hedefliyor. Bir konutta ihtiyaç duyulacak tüm detayların titizlikle düşünülerek yansıtıldığı projede; 1+0’dan 4+1’e kadar değişen farklı büyüklük ve tipte 760 konut ve 190 rezidansın yanı sıra ofis, otel ve Alışveriş Sokağı da (AVS) yer alıyor.
Piyalepaşa İstanbul, yeni konut seferberliği kampanyasının yanı sıra dileyenlere 0 faizle 60 ay vade fırsatına ek olarak yüzlerce ödeme seçeneği de sunuyor. Konutlar için satış metrekaresi 10 bin TL’den,
rezidanslar için ise 12 bin TL’den başlıyor. Projeden yatırım yapmak isteyenler, Piyalepaşa İstanbul Satış Ofisi’nde yer alan ve dünyanın en iyisi seçilen örnek daireleri de birebir deneyimleyerek daire-konut seçimlerini yapabilirler.
Piyalepaşa İstanbul hakkında
İstanbul’un en eski ve değerli semtlerinden Piyalepaşa’da 82 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, İstanbulluların özlemini duyduğu mahalle hayatını yeniden canlandırmayı hedefliyor. Piyalepaşa İstanbul, 550 metre uzunluğunda ve 17 metre genişliğindeki Alışveriş Sokağı ile ulusal ve uluslararası 120 mağazasıyla İstanbulluların yeni alışveriş merkezi olmaya aday. Proje içerisindeki 2 katlı Alışveriş Sokağı’nda mağazaların yanı sıra; 9 salonlu sinema kompleksi, zengin fastfood noktaları ile farklı damaklara hitap eden seçkin restoran ve kafeler bulunacak. Alışveriş Sokağı ile İstanbulluları şehre ve sokağa geri çağıracak olan projede ‘yaşayan’ bir mahalle dokusu vurgulanıyor. Piyalepaşa İstanbul, semt duygusunu insanlara yaşatmak üzere bakkalı, simitçisi, manavıyla gündelik hayatın aktığı, kahvelerin yudumlandığı, İstanbullular’ın özlemini duyduğu sadelik ve huzuru insanlarla buluşturacak. 550 metrelik yürüyüş yolu üzerindeki 2500 m2’lik spor merkezinde fitness’tan tam basketbol sahasına, yüzmeden pilatese kadar birçok farklı sporu yapma imkânı bulunuyor.

Yorumlar kapatıldı.

Scroll To Top