Anasayfa /Avrupa Yakası /Platform Merter

Platform Merter

Platform Merter

Platform Merter projesinde; Platform Rezidans, Platform Ofis, Platform Fashion Park ve Platform Suites olmak üzere dört farklı bölüm bulunuyor.

Platform Merter Örnek Daire resimleri için tıklayın

Platform Merter görselleri için tıklayın

Eroğlu Gayrimenkul ve Doğa Şehircilik ortaklığı tarafından Merter’de hayata geçirilen ve toplam arsa alanı 35 bin metrekare olan Platform Merter’in inşaat alanı 142 bin 300 metrekare. 19 bin metrekare konut alanı bulunan Platform Merter’in mimari tasarımı Bünyamin Derman’a ait.

Platform Merter tanıtım filmi için tıklayın

Platform Merter Rezidans 33 adedi Teras Evler olmak üzere toplam 111 adet rezidans daireden meydana geliyor. Projede yer alan konut tipleri 1+1, 2+1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 4,5+1 ve 5+1 olarak tasarlandı. Daire büyüklükleri 75 metrekare ile 500 metrekare arasında değişiyor. Platform Merter’de Platform Rezidansta Teras Evler 3 katlı olup toplam 33 dairedir. B Blok ise 16 katlı olup toplam 78 dairedir. Proje kapsamında yer alan konutların teslim tarihi ise Mayıs 2013. Platform Merter’de metrekare birim fiyatı 6 bin 500 lira olarak belirlendi.

Platform Merter Rezidans fiyat

Projede;
Stüdyo daireler fiyatları 438 bin liradan,
1 oda 1 salon dairelerin fiyatları 619 bin liradan,
2 oda 1 salon daireler 693 bin liradan,
2,5 oda 1 salon daireler 1 milyon 37 bin liradan,
3 oda 1 salon daireler 1 milyon 197 bin liradan,
4 oda 1 salon daireler 2 milyon 434 bin liradan,
5 oda 1 salon daireler ise 4 milyon 41 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Projedeki konutlar banka kredisine uygun.

Son deprem yönetmeliğine uygun şekilde Platform Merter’in sosyal alanlarında yüzme havuzu, hamam, basketbol sahası, buhar odası, tenis kortu, fitness center ve sosyal tesisler bulunuyor.

Platform Merter Fashion Park

Moda ve ticaret platformu olarak görülen Platform Merter Fashion Park’ın kiralanabilir alanı 23 bin metrekare. Platform Merter Fashion Park içerisinde her katta ihtiyaca yönelik tiplerde kurgulanmış 110 mağaza mevcut. Yüksek tavanlar, nitelikli malzemeler, doğru ışıklandırma, büyük vitrinler, ferah ve kullanışlı bir ortam sunmayı amaçlayan Platform Merter Fashion Park, Türk tekstil ticaret ve modasının dünyaya açılan yeni ve modern yüzü olmayı hedefliyor.

Platform Merter’e yakın okullar

Dr. Lütfü Kırdar İ.Ö.O., 50. Yıl Ahmet Merter İ.Ö.O., Cumhuriyet İ.Ö.O., Ergün Öner Mehmet Öner Anadolu Lisesi, Osman Ülkümen Anadolu Lisesi, Güngören Anadolu Lisesi ve İzzet Ünver Lisesi çevredeki Devlet okullarıdır. Devlet okullarının yanı sıra Platform Merter’e yakın mesafede bulunan Merter Ufuklar Koleji, Merter Fatih Koleji ve Merter Doğa Koleji özel eğitim kurumlarındandır. Platform Merter’e yakın mesafede Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa kampüsü bulunmakta, aynı zamanda Marmara Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü, Kültür Üniveristesi ve Kadir Has Üniversitesi de yakın çevredeki yüksek öğretim kurumlarıdır.

Platform Merter’e yakın hastaneler

Projenin bulunduğu lokasyona yakın hastanelerden Özel Merter Vatan Hastanesi yaklasık 250m mesafededir. Aynı zamanda Sadi Konuk Devlet Hastanesi, Bahçelievler Medicana Hastanesi, Bahçelievler Medical Park ve JFK Hastanesi mesafe olarak 3km uzaklıktadır.

Platform Merter Ulaşım

Platform Merter’e kendi aracınızla ulaşmak isterseniz, E-5 karayolu üzerinden Merter – Güngören tabelasını takip ederek kolayca ulaşabilirsiniz. Satış ofisi, E-5 karayolu üzerinde yer alan Merter girişindeki 3M Migros’un yan tarafında yer alıyor. Öte yandan, Platform Merter’in hemen ön tarafında metro ve metrobüs istasyonları bulunuyor.

Platform Merter İletişim Bilgileri

Telefon : 444 37 97
Web : http://www.platform-merter.com/

Bir cevap yazın

Scroll To Top