Anasayfa / Projeler / İzmir / Plaza Nova Bornova

Plaza Nova Bornova

plaza-nova-bornova

Plaza Nova Bornova Yaman Group tarafından İzmir Bornova’da hayata geçiriliyor. 2 bin metrekarelik alanda yükselen Plaza Nova Bornova ‘da A tipi 52 metrekarelik 1+1, B1 tipi 61 metrekarelik 1+1, B2 tipi 65 metrekarelik 1+1, C tipi 85 metrekarelik 2+1, D tipi 132 metrekarelik 3+1, A tipi 104 metrekarelik 2+1 dubleks konut seçenekleri bulunuyor.

Plaza Nova Bornova Evleri’nde fiyatlar; 200 bin liradan başlıyor, 370 bin liraya kadar yükseliyor, projede 52 metrekarelik 1+1 dairelerin satışı tamamlandı.

Ağustos 2013’te anahtar teslimlerinin gerçekleşeceği Plaza Nova Bornova ‘da banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.

İzmir konut projeleri arasında yer alan Plaza Nova Bornova’da; merkezi ısıtma, sıcak su, salonda ve yatak odasında split klima ünitesi, merkezi uydu sistemi, mutfakta ocak, fırın, davlumbaz, banyoda temperli cam duş kabini, hilton lavabo, salonda ışık bantı, vestiyer, ısıcamlı alüminyum doğramalar, otopark, jeneratör, kartlı güvenlik sistemi, profesyonel güvenlik sistemi bulunuyor.

Plaza Nova iş ve yaşam merkezi konseptinin içerisinde ayrıca 100 araçlık kapalı otopark, açık otopark, jeneratör ve her blok da 2 adet panoramik asansörler de yer alacak.

Kompleksin yapımında kaliteli malzeme ve deprem yönetmeliğine uygun Jet grout kazık sistemi ile güçlendirilmiş temel ve C35 beton kullanıldı.

Her kata ve her dairede yangın dedektörü, kapı girişlerinde renkli kameralı diafon ve güvenlik personeli ile direk irtibat hattı, blok girişleri & otoparktan bloklara geçişlerde kartlı güvenlik sistemi, araç kapalı otoparkına uzaktan kumandalı otomatik kapı ile birlikte, profesyonel güvenlik ve site yönetimi bulunuyor.

Plaza Nova Bornova nerede?

İzmir, Bornova çevreyolunda Aydın istikametine giderken, IKEA çıkışıdan çıkınız, ilk köşeden sağa dönünüz, (364/1 sok., sanayi sitesine doğru), Camiyi gördüğünüzde, yol ikiye ayrılacaktır, solda kalınız. Yol T şeklinde bitince, sağa dönünüz (372/10 sok.) Şantiye sağdaki ilk sokak köşesindeki arsa üzerindedir.

Plaza Nova Bornova İletişim Bilgileri

Kazım Dirik Mahallesi 357/3 SOK. Bornova, İZMİR

Yaman Group İnşaat

1374. Sokak Selvili İş Hanı No:18 Kat 5 Daire: 508
Çankaya, İZMİR
Tel: (232) 489 1171
Faks: (232) 489 1179
info@yaman-group.com

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top