Anasayfa /Video /Yatırımcısına kazandıracak projeler

Yatırımcısına kazandıracak projeler

İstanbul’da gün geçmiyor ki, yeni bir projenin lansmanı yapılmasın. Ancak her proje yatırımcısının beklediği kârı getirmeyebiliyor. Bu nedenle projenin markası, lokasyonu, türü, referansları ve firma sahiplerinin açıklamalarını dikkatlice takip etmekte yarar var.

Bu yıl 50’nin üzerinde lansmana katılıp sizleri yerinden sıcağı sıcağına bilgilendirdik ve projelerin inşaat süreci ve fiyat politikalarıyla ilgili bilgiler verdik. İşte sizler için seçtiğimiz kazandıracak projeler:

tilia620

SUR YAPI- TİLİA

Sur Yapı imzasıyla Taşdelen’in değerine değer katacak olan proje iki etaptan oluşuyor. Ön satış süreci devam eden projede yüzde 10 ön satış indirim avantajının yanı sıra sosyal donatılarından kaynaklı avantajları bulunuyor.

Şehir içinde bir lüks gibi görünen az katlı ve yatay bloklar bu projenin en dikkat çekici yönlerinden birisi. Bu da şehrin üst üste olan karmaşık yapılaşmasından uzaklaşmaya fırsat veriyor.

Projede, farklı blok yapılarında 55 metrekare 1+1′den, 225 metrekare 4+1′e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor. İkinci etabın satışı ise 2014 baharında planlanıyor. Projede toplam 650 konut bulunuyor. Projenin bitiş tarihi ise 2015. Alternatif ödeme planı sunulan projede, 120 aya varan vade seçenekleri bulunuyor. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, proje için “Tamamlandığında yüzde 50 prim yapar” sözleriyle iddialı bir yaklaşımda bulunuyor.

Sur Yapı Tilia projesindeki fırsatlar için tıklayın!

exen-istanbul

SUR YAPI – EXEN

Sur Yapı’nın, prestij projesi Exen İstanbul’un 1. ve 2. etaplarında 284 dairenin teslimi geçtiğimiz aylarda tamamlanmıştı. 100‘ün üzerinde aile kazançlı bir şekilde yaşamaya başladı. Diğer etapta ise satışlar devam ediyor. Her iki boğaz köprüsüne olan yakınlığı ve merkezi lokasyonu ile dikkat çeken Exen İstanbul’da, 10 dönümlük meyve bahçeleri ile bezeli kendine özel bir koru, 3 bin 500 metrekarelik alan üzerinde yer alan sosyal tesis, 1.000 metrekarelik fun golf sahası ek ücret ödemeksizin ev sahiplerine hizmet veriyor.

Kule 2014’te teslim

Çamlıca’da inşa edilen projenin, 44 kat, 165 metre yüksekliğindeki rezidans bloğu, Çamlıca, Prenses Adaları, tarihi yarımadayı da içeren panoramik İstanbul manzarasına sahip. Exen Kule’nin teslimleri de Nisan 2014’de başlayacak.

Kule’de 33. ve 40. katlar arasında yer alan, şanslı ev sahiplerini bekleyen 10 loft daire satışları özel müşteri programı dahilinde devam ediyor. Loft daireler 48, 285 ve 285+72 m² seçeneklerinden oluşuyor. İstanbul manzarasına hakim daireler kişiye özel dekorasyona hazır halde teslim edilecek.

Exen İstanbul projesindeki fırsatlar için tıklayın!

kalekent

KALEKENT – BEYLİKDÜZÜ

Gül İnşaat ve Liv Yapı ortaklığı ile Beylikdüzü’nde inşa edilen proje 33 bloklu , sekizer katlı, 1.471 konuttan oluşuyor. İki yılda bitirilmesi hedeflenen projede 73.000 metrekarelik peyzaj alanı, iki market ve 30 mağaza ile sosyal alanlara yer verilecek.

Metrekare fiyatı 2.250 lira olarak açıklanan projede fiyatlar 106 bin lira ile 565 bin lira arasında değişiyor. Yüzde 25 peşinatla 48 ay sıfır faizle ev almak mümkün. Gül İnşaat’ın referans projelerinin yanısıra bölgenin gelişimine bakarsak projenin fiyat olarak makul, lokasyon olarak geleceği parlak, yatırımcılara kazandıracak bir potansiyele sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Kalekent projesindeki fırsatlar için tıklayın!

modern-vadi

DUMANKAYA MODERN VADİ

Dumankaya İnşaat’ın Esenyurt Bahçeşehir’de inşa ettiği Modern serisinin ikinci etabı olan Modern Vadi projesinde kaba inşaatın sonuna yaklaşılırken, satıştaki son daireler için başlatılan kampanyada son günlere girildi. Projenin bitişiğinde inşa edilip teslim edilen Dumankaya Vadi’de yüzde 90’ların üzerinde kazanan yatırımcılar için bu projede de cazip seçenekler sunuluyor.

Bir süre daha uzatılan kampanyada konutlar ortalama 2500 liradan satılıyor. Dairelerin en önemli özelliği ise akıllı konseptte üretilmeleri…

Kampanya kapsamında 3+1 tipi daireler için 3 seçenek sunuluyor. 312 bin liradan başlayan fiyatlardan satılan daireleri almak isteyenlere sıfır peşinat, taksit öteleme ve 7 ay sonra teslim imkânı sunuluyor.

Modern Vadi projesindeki fırsatlar için tıklayın!

oto-world

PENDİK OTO WORLD ASYA

Has Şirketler Grubu ve Evra Group imzasıyla Pendik’te inşa edilen Oto World Asya projesinde mağazalar bir bir sahiplerini buluyor. Sabiha Gökçen Havalimanı güzergahı üzerinde inşa edilen proje 3 bin arabanın sığacağı şekilde planlandı.137 metrekare ile 600 metrekare arasında değişen büyüklükte mağazaların bulunduğu 5 katlı projenin hizmete giriş tarihi ise 2015

Oto World Asya projesindeki fırsatlar için tıklayın!

Bir cevap yazın

Scroll To Top