Anasayfa /Patron Katı /Selim Akın İncek Loft’u Anlattı

Selim Akın İncek Loft’u Anlattı

incekloft670”Ankara’da en prestijli projeyi biz hayata geçirdik …” Açıklama Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selim Akın’dan geldi.

Akfen Holding’in ikinci kuşak yöneticilerinden olan Akın, üzerine titredikleri İncek Loft projesinin detaylarını anlattı.

*Ankara’da pek çok değerli projeyi hayata geçirdik. Ankara’nın yükselen bölgesi İncek’te İncek Loft gibi oldukça iddialı ve kazançlı bir projeyi hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz.

* Toplam bin 135 konuttan oluşuyor. Brüt metrekare fiyatları ortalama 3 bin lira olan projede daire fiyatları ise 218 bin liradan başlıyor.

*Teras Evler ve Yüksek Evler’den oluşan İncek Loft’la her aile tipine ve bütçeye göre farklı daire seçeneklerinden oluşan tercih imkanları sunuyoruz.

*Tanıtımlarımızın 20. gününde 450’nin üzerinde konutun satışını tamamlamıştık. Proje. İncek’in dokusunu bozmadan, bölgeye ciddi bir hareket kazandıracak. Biz çok arsa stoku olan ve sürekli konut üreten bir firma değiliz. Beklediğimizin üzerinde ilgi gördük.

Ve projeyle ilgili diğer ayrıntılar;

*Lansman döneminde yoğun ilgi gören ve bir rekora imza atarak 600 dairenin satıldığı İncek Loft’ta yeni bloklar Ekim ayında satışa sunulmuştu. Bu bloklarda, 1+1′den ve 4+1′e kadar farklı, daire seçenekleri bulunuyor.

*1.199 konutluk İncek Loft’ta daireler minimum 236 bin liradan alıcı buldu.

*Akfen İnşaat güvencesi ve uluslararası ödüllere sahip Tabanlıoğlu Mimarlık imzasıyla hayata geçirilen İncek Loft; Yüksek Evler, Ankara Evleri ve Teras Evler’den oluşuyor.

*6  tane 20-30 katlı Yüksek evler, 11tane 4-7 katlı Ankara evleri ve 7 tane 6-9 katlı teras evlerinden oluşan projede 1+1′den 6,5+1′e kadar 71 ile 562 metrekare arasında farklı tip ve büyüklükte daireler yer alıyor.

*Daireler, Akfen bünyesinde vade farksız ödeme seçeneği ve kişiye özel ödeme planları ile sunuluyor.

*İncek Loft’ta 1. Etap dairelerin teslimleri Nisan 2016′da başlayacak.

 

WEB: http://www.incekloft.com.tr/

 

emlakglobal.com / 9 Aralık 2014

Bir cevap yazın

Scroll To Top