Anasayfa /Haberler /Sembol İstanbul’da son durum

Sembol İstanbul’da son durum

esenyurt-symbo-kapakKarden İnşaat AŞ tarafından Beylikdüzü – Bahçeşehir Tem bağlantı yolu üzerinde hayata geçirilen Sembol İstanbul projesinin ilk etabından sonra ikinci etap satışları Mayıs başında başladı.

*İki rezidans, bir busidence ve bir alışveriş merkezinden oluşan karma konseptli projede; 1.066 daire, 554 ofis ve 44 dükkân yer alacak.

*Çamoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan projede, farklı tiplerde 1+0,1+1,2+1,3+1 olmak üzere rezidans daire tipleri yer buluyor.

*A ve B bloklarda rezidans daireler, C blokta ise ofis ve home ofisler yer alacak.

*17 bin metrelik kiralanabilir ticari alanın bulunacağı projede inşaat ve satış takvimi iki yıl önce başlamıştı.

*Esenyurt bölgesindeki inşaat ruhsatlarının iptalinden etkilenen projede inşaat süreci birkaç ay önce yeniden başladı. İlk 10 katın inşa edildiği ilk bloklarda satışlar geçtiğimiz aylarda tamamlanmıştı.

*Projede ikinci etap satışlarına 100 bin lira sınırından başlandı.

*Yüzde 1 KDV avantajının sunulduğu proje Aralık 2015’te teslim edilecek.

*Kampanyalı satışlarda 30 ay vade sıfır faiz oranıyla satışlar yapılıyor.

*Projede; açık – kapalı yüzme havuzları, fitness, plates, oyun ve hobi odaları, spa ve masaj salonları, Türk hamamı, Fin hamamı, kafeler, çocuk oyun alanları, tenis kortu, futbol ve basket sahası, yürüyüş ve koşu parkurları bulunuyor. Rezidans hizmetlerinin sunulduğu projede, resepsiyon temizlik, güvenlik, organizasyon danışmanlık, seyahat hizmetleri gibi hizmetlerini bulmak mümkün.

* Beylikdüzü – Bahçeşehir Tem bağlantı yolu üzerinde E-5 karayoluna 800 metre, havaalanına 12 kilometre, deniz otobüslerine 4, Tüyap Fuar Merkezi’ne 3 kilometre uzaklıkta konumlanan proje bittiğinde değerini ikiye katlaması bekleniyor.

WEB: http://www.sembolistanbul.com/

 

emlakglobal.com / 19 Mayıs 2014

Bir cevap yazın

Scroll To Top