Anasayfa /Anadolu Yakası /Sinpaş Liva

Sinpaş Liva

liva-istanbul

Sinpaş Liva Sultanbeyli konut projeleri arasında yer alıyor. Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen projede 816 konut yer alıyor.

Liva İstanbul ve Liva Turkuaz olarak iki etaptan oluşan projenin Liva İstanbul etabında 349, Liva Turkuaz etabında ise 467 konut bulunuyor.

Sinpaş Liva resimlerine ulaşmak için tıklayın

Sinpaş Liva’da 53 metrekare 1 oda 1 salon daireler, 107 metrekare 2 oda 1 salon daireler, 136 metrekare 3 oda 1 salon daireler, 167 metrekare 4 oda 1 salon daireler yer alıyor.

Sinpaş Liva’nın sosyal donatıları içinde; kafe ve vitamin bar, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, tenis kortu, streetball alanı, fitness center, squash salonu, saunalar, Türk hamamı ve jakuzi mevcut.

Sinpaş Yapı’nın konut projelerinde Sultanbeyli’deki Sinpaş Liva’da dairelerin yüzde 35’i iki hafta içinde satıldı. Gençlere yönelik Hobi Akademisi ve biyolojik gölet içinde yer alan dört adayla dikkat çeken Sinpaş Liva projesinde aileler için evlerinin hemen yanı başında çocuklarını güvenle gönderebilecekleri bir sosyal alan oluşturuldu. Sinpaş Liva Hobi Akademisi’yle genç Liva sakinlerine resim, yabancı dil ve spor eğitimi verilirken ebeveynleri de ‘Özgür Şef’le birlikte mutfak sanatıyla uğraşacak. Biyolojik göleti ile farklılaşan projede Şelale Adası, Ada Panorama, Bambu Adası ve özellikle çocuklara hitap edecek Aktivite Adası gibi özel alanlara yer verildi.

Sinpaş Liva projesinde 30 tür ağaç var

Adaları çevreleyen çevreleyen su ve onlarla bütünleşen bitki dokusunda ise birbirinden farklı yaklaşık 40 adet bitki ve 30’dan fazla ağaç türüyle donatılacak toplam 17 bin 600 metrekare yeşil alan da bulunuyor.

17 bin 600 metrekare peyzaj alanı ve 4 bin 714 metrekare biyolojik göletiyle dikkat çeken Sinpaş Liva, biyolojik göletler, farklı konseptlerde adalar, çiçek bahçesi, aktivite alanı, gösteri amfisi, çocuk oyun alanları, dinlenme terasları, kış bahçeleri, göl kenrasında yürüyüş ve koşu parkuru ile kona gezintileri sosyal yaşamı renklendiriyor.

2013 sonuna kadar teslimi planlanan proje kapsamında ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 peşinat bedeli ile 120 aya varan vade seçenekleri sunuluyor.

Bir cevap yazın

Scroll To Top