Anasayfa /Anadolu Yakası /Sinpaş’tan Gökyüzüne Uzanan Proje ; Gökorman

Sinpaş’tan Gökyüzüne Uzanan Proje ; Gökorman

SİNPAŞ’LA TÜRKİYE’DE İLK KEZ DOĞA İLE MİMARİ GÖKYÜZÜNE UZANIYOR
GÖKORMAN SATIŞA ÇIKIYOR

Sinpaş GYO’nun yeni projesi Gökorman’ın, ilk fiyat avantajıyla 29 Nisan’da
ön satışı başlıyor. Sinpaş’ın Anadolu Yakası’ndaki 18. projesi “Gökorman”,
Şile yolu üzerinde, Çekmeköy Ormanı’nın yanı başında yükselecek.
Gökorman her mevsim renk değiştiren özgün ve doğal mimarisiyle ve evinizden dokunacağınız ağaçlarıyla yepyeni bir yaşam deneyimi sunuyor.

1493279705_Sinpa___GYO_G__korman

Sinpaş GYO’nun merakla beklenen projesi Gökorman, 29 Nisan Cumartesi günü ön satışa çıkıyor. Şile yolu üzerinde, Çekmeköy Ormanı’nın yanı başında yükselecek Gökorman ağaçlarla çevrili katları, Türkiye’de ilk kez gökyüzüne uzanan doğa ile mimarisiyle İstanbul Anadolu Yakası’nın en yeni ve dikkat çeken projesi olacak.

1+1 daireden 4+1 daire tipine kadar farklı seçeneklerle planlanan İstanbul’un en özel bölgesinde, ormana yakın komşuluğu bulunan Gökorman’da yeşilin doğayla uyumunu yakalayacaksınız.

420 konuttan oluşan projede doğal rekreasyon alanları ile Anadolu Yakası’nın kalbinde kentli kimliğinizin yanında doğaya ne kadar yakın olduğunuzu hissedeceksiniz. Dış cephesindeki yüzlerce ağaç ve binlerce bitki grubuyla tonlarca oksijen üretecek olan Gökorman’la Anadolu Yakası nefes alacak.

Şile yolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında yükselecek proje; Ataşehir’e 10 dk., Ikea ve Metro’ya 4 dk. mesafede olmasının yanında, bağlantı yollarına dakikalar içinde ulaşılabilen lokasyonu ile de ideal bir yatırım fırsatı sunuyor.
Avantajlı ilk fiyatlardan faydalanarak konut sahibi olmak isteyenler ve gayrimenkul yatırımcıları için Gökorman Satış Ofisi’nde tanıtım günleri başladı.

Yorumlar kapatıldı.

Scroll To Top