Anasayfa /Antalya /Sirius Town

Sirius Town

sirius-town

Canyon Konakları 1, Paradise Evleri, Pınar Garden Villas, Belek Golf Club Villaları, Canyon Deluxe, Tuana 2, Canyon Premium, Pınar Garden, Canyon Konakları, Pınarpark, Green Park gibi dikkat çeken projelere imza atan Pınarlar Grup, Sirius Town projesi ile farklı, çok farklı bir projeyi daha hayata geçiriyor. Çok konuşulacak Sirius Townprojesi özellikle mimari görselliği, çarpıcı detayları ile dikkat çekiyor.

Tasarımında insan faktörünün ön planda tutulduğu, ihtiyaç ve sosyal yaşantıyı kolaylaştıracak çözümler sunan Sirius Town, önemli markalar ile çalışmanın bir sonucu. Ön cephesinde havuz, bahçelerin ise geniş tutulduğu proje de 13 bin m2 net yeşil alan dikkat çekiyor. Projenin toplam alanı ise 25 bin m2.

Maksimum cephe ile deniz, rüzgar, güneş ve manzaradan en yüksek seviyede faydalanabileceğiniz projede insan yaşamı için her ayrıntı düşünülmüş. Projenin mimarları, ‘en iyisini, en güzelini, en rahatını yaşamanız için… ‘bizimleyseniz bunları hak ediyorsunuz’ mesajı ile Sirius Town’un ayrıcalığını anlatmaya çalışırken, projenin farklılığı ise bildiğimiz site mantığından uzak, alışılmışın dışında ayrıcalıklı.

Sirius Town projesinde yüzme havuzu ve ticari üniteler ön bölümde, sosyal aktivite mekanları ise bodrum katta düşünülmüş. Gönül rahatlığı ile oturabilmeniz için 24 saat güvenlik en standart özelliklerinden biri. Ancak bu standartta bile işleyen sistem, hiçbir soru işaretine yer bırakmayacak kalitede detaylarla dolu. Ayrıca resepsiyon girişi ve güvenlik parkuru hizmetleri de huzuru ayağınıza getiriyor.

Sirius Town sakinlerine özel taksi durağı, rent-a-car merkezi, kapalı ve açık otopark alanları diğer artılarından sadece bazıları. Sirius Town’da yaşayanlar tam bir sosyal yaşam cennetinde kendini buluyor. 13 bin m2 alanda kurulu olan spor tesisleri arasında havuz, bezeli gezinti alanları, tenis kortları, basketbol, voleybol, mini futbol sahalarına kadar her şey var.

Satış Ofisi
T : 0242 228 14 34
E : info@siriustown.com
W : www.siriustown.com

Sitenin içerisinde:

– Kapalı Arazi

– Görüntülü Kamera Kayıt Sistemi

– Açık Havuz

– Açık Çocuk Havuzu

– Jakuzi

– Spa Merkezi

– Güzellik Salonu

– Kuaför

– Şelale

– Pastane

– Restorant

– Sinema Salonu

– Masa Tenisi

– Bilardo

– Wi-Fi İnternet

– Oyun Kulüp

– Tenis Kort, Basketbol, Mini-Futbol

– Su Sporları

– Sauna ve Fitness Merkezi

– Kapalı Havuz

– Hamam

– Jeneratör

– Çocuk Alanı

– Pergole

– Otopark

– Kapalı Otopark

– Resepsiyon

– Dış Aydınlatma

– Teknik Su Rezervi ve Su Pompası

– Her Binada Asansör

– Giriş Ve Merdivenler Mermer ve Granit Kaplamalıdır

– Merkezi Uydu Sistemi

– Yürüyüş Yolları

– Mağazalar

Bir Cevap Yazın

Scroll To Top