Anasayfa /İzmir /Soyak Mavişehir Optimus

Soyak Mavişehir Optimus

soyak-mavisehir-optimus

Soyak Mavişehir Optimus Soyak Yapı tarafından İzmir Karşıyaka’da inşa ediliyor. Soyak Mavişehir Optimus’un proje alanı 37 bin 328 metrekare ve bunun 9 bin metrekaresi yeşil alan ve peyzaj için ayrılmış alandır.

86 bin 358 metrekare alan üzerinde 15 katlı olarak 4 blokta hayata geçirilen Soyak Mavişehir Optimus projesi toplamda bin 100 konuttan meydana geliyor.

İzmir konut projeleri arasında yer alan Soyak Mavişehir Optimus’ta 1+1, 2+1, 3+1 ve 2+1 bahçeli dubleks, 3+1 bahçeli dubleks, 4+1 bahçeli dubleks olarak 6 daire tipi yer alıyor.

Dairelerin büyüklükleri ise 50 metrekare ile 207 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Soyak Mavişehir Optimus’da daire fiyatlar ise şu şekilde;

1+1 daireler 163 bin liradan,
2+1 daireler 228 bin liradan,
3+1 daireler 330 bin liradan,
2+1 bahçeli dubleksler 245 bin liradan,
3+1 bahçeli dubleksler 396 bin liradan,
4+1 bahçeli dubleksler 575 bin liradan satışa sunuluyor.

Yüzde 10 peşinat ödemesi ile konut sahibi olunabilen projede 30 Eylül 2013 tarihinde yüzde 25’lik bir ara ödeme bulunuyor. Geriye kalan tutar ise 0,85 faiz oranı ile 12 ay taksitlendirilirken 0,89 faiz oranı ile 120 aya kadar vadelendiriliyor. Aylık taksitler ise 1.117 liradan başlıyor.

Aralık 2013’te konut teslimlerinin yapılması hedeflenen Soyak Mavişehir Optimus projesinin sosyal donatıları arasında özel peyzaj, kat bahçeleri, tenis kortu, basketbol sahası, yüzme havuzları, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, kafe, engelli ve çocuk arabalarına uygun yollar, elektrikli araçlar için şarj ünitesi, teslim sonrası müştesi hizmetleri, 7 gün 24 saat özel güvenlik, açık ve kapalı otopark bulunuyor.

Soyak Mavişehir Optimus nerede

Dudayev Bulvarı üzerinde Ege Park, Carrefour, Karşıyaka Kapalı Spor Salonuna yürüyüş mesafesinde inşa edilen Soyak Mavişehir Optimus’a ister Anadolu Caddesini, ister sahil yolunu ya da Çanakkale çevre yolunu kullanarak ulaşılması mümkündür. Soyak Mavişehir Optimus, 2008 yılında yaşamın başladığı Soyak Mavişehirin hemen yanında yer almaktadır.

Soyak Mavişehir Optimus teknik detaylar

Soyak Mavişehir Optimus projesinde site yönetim planı gereği kapıcı uygulaması olmayacak. Tavan yüksekliği döşeme kaplama üzerinden tavana kadar yaklaşık 270 cm dir. Engelli ve çocuk arabası sirkülasyonu için tüm binalarda yapılmış olan asansörler kullanılabilir, çevre düzenlemesinde de uygun eğimde rampalar kullanılmıştır.

Soyak Mavişehir Optimus kapalı site olacaktır. Site çevre duvarı (tel çit dahil) yüksekliği arazinin eğimine göre değişkenlik göstermekte olup, projesine uygun olarak yaklaşık 1.80 metre olacaktır.

A1 Blok bodrum katta 1 adet 33 m2, A2 Blok bodrum katta 1 adet 33 m2 + 1 adet 44 m2, A3 Blok bodrum katta 1 adet 33 m2 + 1 adet 44 m2 depo bulunmaktadır, depolar bina ortak kullanımına aittir.
Site içinde çevre duvarını ve/veya demir korkuluk/çitleri kontrol altında tutan güvenlik amaçlı kapalı devre kamera sistemi (CCTV) kurulacak, ana güvenlik kulübesinden 7/24 saat izleme ve kayıt yapılacak.

Konutların ısınma ve kullanma sıcak su sistemi blok bazında merkezi sistem olup, kullanım sıcak suyu da merkezi kazan sistemden temin edilecek. Dairelerin, ısınma suyu kalorimetre, sıcak su kullanım miktarları sıcak su sayaçları ile konutlar bazında belirlenecek. Kullanım sıcak suyu, kullanım soğuk suyu ve ısınma suyu tüketim değerleri yönetim merkezinde toplanacak, kurulumu yapılacak olan bilgisayar sistemine aktarılacak.

Bloklarda asansör, sesli iletişim sağlayan interkom, her türlü yangın tertibatı ve santrali, merdiven otomatiği, hidrafor, otopark ve park bahçe aydınlatmaları, havuz , otomatik sulama, depo,ısı merkezleri v.b. tüm ortak alanlarda kesintisiz enerjiyi sağlayacak kapasitede jeneratörler konulacak.

İzmir Soyak Mavişehir Optimus Satış Ofisi

Adres : Cahar Dudayev Bulvarı 6521.Sokak No:18 Mavişehir – İzmir
Mesai Saatleri : 09:00-18:00 (Hafta içi)
Telefon : 444 0 795

Bir cevap yazın

Scroll To Top