Anasayfa /Avrupa Yakası /The İstanbul Residence

The İstanbul Residence

The istanbul Residence 6

Kiptaş, YDA Grup ve Kuruluş İnşaat ortaklığıyla inşa edilen The İstanbul Residence 8 bin metrekarelik arsa üzerinde hayata geçiriliyor. 20 katlı 2 bloktan meydana gelen proje Zeytinburnu’nda inşa ediliyor.

The İstanbul Residence görselleri için tıklayın 

The İstanbul Residence kat planları için tıklayın

The İstanbul Residence harita ve uydu görüntüleri için tıklayın

Konut teslimlerinin 30 Aralık 2014’te gerçekleşeceği projede 351 konut ve 11 ticari birim bulunuyor.

GAD Mimarlık’tan Gökhan Avcıoğlu’nun tasarladığı The İstanbul Residence 42 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. Temeli 2012 yılının Haziran ayında atılan The İstanbul Residence’da 1+0, 1+1 ve 2+1 konut seçenekleri bulunuyor.

he İstanbul Veliefendi’de 2+1 dairelere 1 araçlık, 3+1 ve 4+1 dairelere ise 2 araçlık kapalı otopark yeri tahsis ediliyor. 1 adet açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve güneşlenme terası, 1 adet kapalı yüzme havuzu, fitness center, tenis kortu, mini futbol sahası, basketbol sahası, voleybol sahası, aerobik salonu, suana, hamam, kreş, restaurant ve cafe The İstanbul Veliefendi’nin sosyal donatıları arasında sıralanıyor.

The İstanbul Veliefendi Konutları’nda daireler mutfakta Siemens, Franke veya muadili marka ankastre ocak, ankastre fırın, davlumbaz montajı yapılmış olarak teslim edilecek.

Zeytinburnu Veliefendi bölgesinde inşa edilen The İstanbul Residence projesinde daire sahibi olmak için konut bedelinin yüzde 25’lik kısmı peşinat olarak veriliyor. Kalan miktar 36 ay sıfır faizle tamamlanıyor.

The İstanbul Residence İletişim Bilgileri

Telefon : 0 212 558 13 13
Satış Ofisi : Prof. Dr. Turan Güneş Caddesi Veliefendi – Zeytinburnu – İstanbul
Web Sitesi : www.theistanbulveliefendi.com

Bir cevap yazın

Scroll To Top