Anasayfa / TOKİ / TOKİ Erzurum Yakutiye Hasan-ı Basri’de 2 konut satıyor

TOKİ Erzurum Yakutiye Hasan-ı Basri’de 2 konut satıyor

TOKİ Erzurum-Yakutiye Hasan-ı Basri toplu konut projesi kapsamında yer alan 2 adet konut 20 Mayıs – 28 Haziran 2013 tarihleri arasında Açık Satış yöntemi ile satışa sunulacak.

Erzurum Yakutiye Hasan-ı Basri Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C Halk Bankası A.Ş’nin Erzurum Şubesi aracılığıyla yürütülecek.

TOKİ Erzurum Yakutiye Hasan-ı Basri konut fiyatları

TOKİ Erzurum Yakutiye Hasan-ı Basri’de satışa sunulan 2 adet 115 metrekareden oluşan 3+1 dairelerin fiyatları 95 bin lira ile 102 bin lira arasında değişiyor. 120 aya kadar vade yapılan TOKİ Erzurum Yakutiye Hasan-ı Basri konutlarında yüzde 10, 15 ve 25 peşinat tercihleri sunuluyor. Konutların, en düşük başlangıç taksiti 597 lira, en yüksek başlangıç taksiti ise 965 lira olarak belirlendi.

Borç bakiyesi ve aylık taksitler her yılın Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda iki kez, bir önceki 6 aylık dönemdeki memur maaş artış oranı, dikkate alınarak İdarece belirlenecek oranda artırılacak. İlk taksit ödeme tarihi Sözleşme imzalama tarihini takip eden bir sonraki ay olup, ilk 6 aylık dönemsel artış Temmuz 2013 tarihinden itibaren başlatılacak.

Projede yer alan konutlar 30 ay sonra İdarece belirlenen program çerçevesinde teslim edilecek.

Emlak Güncel

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top