Anasayfa / Konut Projeleri Fiyatları / Trendist Ataşehir satılık daire fiyatları

Trendist Ataşehir satılık daire fiyatları

Trendist-Ataşehirİster Trendist Kuleler…
Modern yaşamın tüm gerekleri düşünülerek tasarlanan Rezidans Kule 1+0 dairelerden, Trendist Kuleler ise ağırlıklı olarak 3+1 dairelerden oluşuyor. Siz de bulutların üzerinde bir yaşamı düşlüyorsanız, Adalar ve deniz manzaralı kuleler tam size göre.

İster Trendist Klasik…
Klasik Avrupa mimarisi ile tasarlanan 7 katlı binalar, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle çocuklu ailelerin vazgeçilmezi olacak. Bir ailenin tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan bu daireler, konumlarıyla hem projenin iç bahçesine hem de dış alanına açılıyor. Böylece hem manzara hem de güneş ışığı avantajından yararlanıyor.

Daha kaliteli bir yaşam için, daha çok hareket…
Yoğun iş yaşamı her geçen gün sizi daha az hareket etmeye programlasa da, Trendist Ataşehir size ihtiyacınız olan hareket alanını sağlıyor. Açık ve kapalı spor alanları, yaz kış yüzebileceğiniz kapalı ve açık yüzme havuzları, doğal yeşil alanlarıyla Trendist Ataşehir size evinizin yanı başında dilediğiniz gibi spor yapabilme imkanı sunuyor.

Kalabalık, gürültülü, kasvetli AVM’lerden çok uzaktasınız.Çünkü Trendist Ataşehir’de AVM yok!
Trendist Ataşehir’in her türlü ihtiyacınıza cevap verecek dükkanlarıyla, sokakta özgürce alışveriş yapmayı yeniden keşfedin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top