Ukra Hayat

ukra-hayat-1

Ukra Hayat, konut sektöründe 10. yılını kutlayan Ukra İnşaat tarafından İstanbul’un hızla gelişen bölgesi Beylikdüzü Ispartakule’de hayata geçiriliyor.

Ukra Hayat projesinde 9 blokta toplam 727 konut bulunuyor. Bu konutlardan 681’i daire 46’sı ise teras konut ve 1+1, 2+1 ve 3+1  seçeneklerinden oluşuyor.

Ukra Hayat fiyat ve teslim tarihi

Ukra İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Ukra Hayat Ispartakule projesinde inşaat 10 Ocak 2013 tarihinde başlıyor. Ukra Hayat teslim tarihi olarak 31 Mart 2015 öngörülüyor. Ukra Hayat daire fiyatları 99 bin liradan başlıyor. Projede metrekare birim fiyatı ise bin 600 liradan başlıyor.

Ukra Hayat Ispartakule’de sosyal olanaklar

Farklı mimarisi ve içerisinde barındırdığı sosyal olanaklarla da dikkat çeken Ukra Hayat Ispartakule’de projenin yüzde 90’ını yeşil alana ayrıldı. Deniz ve göl manzarasıyla dikkat çeken,  sakinlerine konforlu yepyeni bir hayat vadeden Ukra Hayat Ispartakule, 2 ayrı parselden oluşuyor.

Zemin kat dairelere özel bahçe kullanımı ile doğayla iç içe yaşam sunan projede, peyzaj ve dış alanlardaki sosyal donatılara büyük önem verildi. İki açık ve bir kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, hamam, farklı spor sahaları, mini golf alanı, tırmanma duvarı, çocuk oyun alanları gibi birçok sosyal imkan bulunduğu Ukra Hayat projesinde ayrıca deniz ve göl manzarası da projeye değer katıyor.

Ukra Hayat teknik detaylar

Isı, ses ve su yalıtımı, merkezi uydu sistemi, 24 saat sıcak su, merkezi ısıtma sistemi ile yakıt tasarrufu, ankastre cihazlar, 24 saat güvenlik, her daireye en az bir araçlık açık veya kapalı otopark gibi birçok özellikle projede konforlu bir hayat sunulacak.

Ukra Hayat Nerede

Proje Atatürk Mahallesi, Adnan Kahveci Bulvarı ile Aşık Veysel Caddesi’nin kesiştiği köşede bulunuyor.

TEM çıkışına 2 dakika, E-6’ya ortalama 1 kilometre mesafede olan proje, otobüs durağına yakınlığıyla ulaşımda yakınlık sağlıyor.

Atatürk Havalimanı’na 15 dakikalık mesafede yer alan proje ayrıca,  Bahçeşehir, Başakşehir ve Küçükçekmece’ye son derece yakın bir konumda bulunuyor.

Konut Projeleri

 

Bir cevap yazın

Scroll To Top