Anasayfa /Anadolu Yakası /Via Port Houses Suites

Via Port Houses Suites

viaport-houses-suites3

İçinde Türkiye’nin en çok ziyaretçi çeken alışveriş merkezi Via Port ve beş yıldızlı uluslar arası otel zinciri Crowne Plaza Istanbul Asia’nın da bulunduğu VIA PORT Istanbul Asia’nın bir halkası olan lüks konut projesi Via Port Houses Suites Kurtköy’de inşa ediliyor.

Bir VIADMC projesi olan Via Port Houses Suites, 26 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlanıyor. Özel kat planlarıyla tasarlanmış olan proje 10 katlı 4 bloktan ve 3 katlı özel houses ünitelerinden meydana geliyor.

Toplam 617 dairenin bulunduğu proje, şehrin içinde doğayla buluşturan mimarisiyle öne çıkıyor.

Büyük yapay göletlerin ve süs havuzlarının görsel zenginlik kattığı Via Port Houses Suites’te ağaçlarla kaplı yürüyüş yollarında kuş seslerini dinleyerek keyiflenmek, parklarda kitap okumak ya da açık spor komplekslerinde form tutmak mümkün.

Viaport Houses Suites proje özellikleri

LEED Sertifikası’nı almaya aday bir proje olan Via Port Houses Suites’in yüzde 80’i yeşil alan olarak planlandı.

Projenin diğer sosyal olanakları ve hizmetleri arasında dinlenme alanları, parklar, fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzu, spa merkezi, alakart restoranlar, teknik destek hizmet, terzi ve lostra, kuru temizleme hizmeti bulunuyor.

Via Port Houses Suites sakinleri concierge hizmetleri, anlaşmalı mağazalarda indirim, 7/24 call center, VIP transfer servis hizmeti, alışveriş servisi, gayrimenkul yatırım danışmanlığı, profesyonel sağlık danışmanlığı, ambulans hizmeti, veterinerlik danışmanlık hizmeti ve 10-100 kişi arası özel davet hizmetlerinden faydalanabilecekler.

Viaport Houses&Suites İletişim Bilgileri

Adres: Crowne Plaza İstanbul-Asia, Pendik – İstanbul

Telefon: 0 216 696 16 72

Call Center: 444 8 842

E-Posta: info@viaporths.com

Web: http://www.viaporths.com

Bir cevap yazın

Scroll To Top