Anasayfa /Basın Bültenleri /Yeşilyurt İnşaat’tan Sevgililer Günü İndirimi

Yeşilyurt İnşaat’tan Sevgililer Günü İndirimi

Still Istanbul Diamond 4Kurtköy’ün en yeni projesi Still İstanbul Diamond yatırımcısına değer katmaya devam ediyor…

Yeşilyurt İnşaat, Kurtköy’deki en yeni projesi Still İstanbul Diamond’da Sevgililer Günü haftası için özel bir kampanya sunuyor. 5-15 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen konut alımlarında yüzde 12 oranında indirim uygulanırken, konut alanlar arasında yapılacak çekilişle 3 talihli çifte 4 gece 5 gün Kartalkaya kış tatili hediye ediliyor.

Yaklaşık yüzde 50’lik kısmı ilk üç ay içinde satılan Still İstanbul Diamond projesinde inşaatın da yarısına gelindi. Kurtköy’de 64 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen projede, alanları 57 ila 82 metrekare arasında değişen 1+1’ler; 86 ila 119 metrekare arasında değişen açık mutfaklı 2+1’ler; 107 ila 119 metrekare arasında değişen 2+1’ler ve 140 ila 156 metrekare arasında değişen 3+1’ler yer alıyor.  Yüzde 85’i yeşil alana ayrılan projede 5 ve 6 katlı 2 blokta toplam 214 konut yer alıyor. Fiyatların 200 bin TL’den başlayarak 550 bin TL’ye kadar yükseldiği proje, 10 dönümlük yeşillikler içinde bir arazi üzerinde ihtişamla yükseliyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı‘nın yanı sıra ViaPort Alışveriş Merkezi’ne, Pendik Marina’ya ve TEM otobanına yakın bir konumda yükselen Still İstanbul Diamond’ın sosyal alanlarında; sağlık merkezi, fitness center, açık-kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, hamam, jakuzi, hobi alanları (bilardo-masa tenisi-langırt v.b.), basket sahası, hobi bahçesi, barbekü alanı, kafe, çocuk oyun alanları, park, trombolin, 214 araç kapasiteli kapalı otopark ve misafir otoparkı mevcut.

Still İstanbul Diamond’da ayrıcalıklı yaşamın kapıları 11  ay sonra aralanıyor.

Bir cevap yazın

Scroll To Top