Anasayfa /Anadolu Yakası /Zin D Natura

Zin D Natura

Zin-D-NaturaZin D Yatırım’ın yeni projesi olan Zin D Natura, Kurtköy’de inşa ediliyor. 91 konutluk bir proje olan Zin D Natura, 4-5 katlı 5 blok halinde yükseliyor. Teslim tarihi 2014 Nisan olarak planan Zin D Natura Kurtköy Konakları’nın 12 farklı konut tipinin yer alıyor.

1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut alternatiflerinden meydana gelen Zin D Natura Kurtköy Konakları’nın yüzde 85’i yeşil alandan oluşuyor.

Kurtköy konut projeleri arasında Zin D Natura Konakları’nda konutların fiyatları Şubat 2o13 itibariyle 150 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Yüzde 25′i peşin yüzde 75′i banka kredili ödeme imkanının sunulduğu Zin D Natura Kurtköy Konakları’nda yüzde 50′si peşin, yüzde 50′si yüzde 50′si ise 20 ay vadeli ödeme fırsatı mevcut.

Açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çok amaçlı spor salonu yanı sıra Zin D Natura Kurtköy Konakları’nda çocuk oyun salonları, masa tenisi, bilardo, fitness center, sauna, spor ve sıhhat alanları mevcut.

Sabancı Üniversitesi ve Okan Üniversitesi’ne yakın konumda yer alan Zin D Natura Kurtköy Konakları çevresinde; Pendik Marina, TEM ve E5 bağlantı yolları, Viaport, Pendorya, Neomarin AVM, Sabiha Gökçen Havalimanı, Kartal-Pendik-Kurtköy-Havalimanı metro hattı projesi yer alıyor.

Zin D Natura İletişim Bilgileri
Telefonlar : 216 4829534 – 541 3803334
Satış Ofisi : Yenişehir Mahallesi, Bahar Sokak No:18 Kurtköy – Pendik – İstanbul
Web Sitesi : www.zind-natura.com

Bir cevap yazın

Scroll To Top