Anasayfa /Anadolu Yakası /Arma Business Life

Arma Business Life

arma-business-life8

Sabiha Gökçen Havaalanı, Formula 1 pisti, Teknopark, alışveriş merkezleri ve fuar yatırımlarıyla hızla gelişerek Yeni İstanbul’a dönüşen Pendik Kurtköy bölgesinde yer alan Arma Business Life’ın Haziran 2014’te teslim edilmesi öngürörülüyor.

Ev-ofis konseptli proje 264 bağımsız birimden oluşuyor. Stüdyolardan 3+1’lere kadar değişen seçeneklere sahip projede stüdyo dairelerin metrekare fiyatları 2 bin 200 liradan başlıyor.

İlk etap satışları tamamlanan Arma Business Life projesinde, ikinci etap satışları iddialı bir kampanyayla başladı. “Sonbahar Kampanyası” adı verilen kampanyada alıcılara tamamı peşin ödemede yüzde 15, yüzde 25 peşin ödemede ise yüzde 13 indirimin yanı sıra, peşinatın teslimde ödenmesi, ödemenin 24 ay vadeye yayılması gibi cazip ödeme seçenekleri sunuluyor.

Arma Business Life özellikleri

Arma Business Life sekreterlik ve resepsiyon hizmeti, günlük temizlik ihtiyacı, kuru temizleme, çamaşırhane, özel kat servis hizmetleri gibi gerçek bir rezidanstan beklenmesi gereken tüm hizmet ve imkanları bir arada sunuyor.

Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, Konya merkezli bir şirket olarak İstanbul’daki prestij projesi olarak tanımladıkları Arma Business Life’a gösterilen ilgiden memnun olduklarını, üç ay gibi bir sürede satış oranının yüzde 30’u bulduğunu söyledi.

Mahmut Okka, Arma Business Life’in Kurtköy bölgesini residence kavramıyla tanıştırmada önemli rolü olduğunu belirtirken projenin gördüğü ilgi nedeniyle bölgede benzer projelerin gerçekleştirilmesine öncülük etmekten dolayı da gurur duyduklarını ifade etti. Okka, “Biz Arma Business Life için ‘Kurtköy’ün Arma’sı tabirini kullanmıştık ama artık rahatlıkla Kurtköy’ün öncüsü tabirini de kullanabiliriz” diye konuştu.

Sonbahar Kampanyası Fırsat Paketleri

Fırsat 1: Peşin alımlarda yüzde 15 indirim Fırsat 2: yüzde 25 peşin, yüzde 75 konut kredisi, yüzde 13 indirim Fırsat 3: yüzde 1 peşin, yüzde 24 teslimde, yüzde 75 konut kredisi, yüzde 8 indirim Fırsat 4: yüzde 25 peşin, yüzde 75 24 ay vade, yüzde 5 indirim Fırsat 5: yüzde 50 peşin, yüzde 50 24 ay vade, yüzde 10 indirim

Projede büyüklükleri 35 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 20 dükkan sahiplerini ve yatırımcıları bekliyor.

Fiyatları 300 bin liradan başlayan dükkanlar, Kurtköy’ün en merkezi noktasında mağaza açmak isteyen veya bu alanda yatırım yapmak isteyen nitelikli ticari gayrimenkul arayanlar için cazip bir fırsat sunuyor. Okkalar İnşaat’ın, yüksek gelişme potansiyeliyle İstanbul’un parlayan yıldızı olarak değerlendirilen Kurtköy’ün en işlek caddesi üzerinde ve merkezinde bulunan Arma Business Life projesinde yatırımcılara ev-ofislerin yanı sıra şimdi dükkan seçenekleri de sunuluyor.

Arma Business Life İletişim Bilgileri

Adres: Yenişehir Mh. Bakü Cad. No:6 Kurtköy – Pendik

Telefon: 0216 702 17 84

Faks: 0216 702 17 85

Web: www.armabusinesslife.com

E–Posta: info@armabusinesslife.com

Bir cevap yazın

Scroll To Top