Anasayfa /Anadolu Yakası /Elit Grand Palas

Elit Grand Palas

elite-grand-palas

Elit Grand Palas, stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri sunuyor. Haziran 2014’te tamamlanması beklenilen proje Elit Grand Palas sakinlerine saraylarda yaşıyor hissi sunmak için bekliyor. ” Saray gibi değil, Saray ” Sloganıyla hayata geçirilen proje lüks ve rahat bir yaşamı vaadediyor.

Yüksek Mimar Oya Başar Uluca ve ekibinin dünyada 10’un üzerinde ülkedeki saraylarda yaptığı inceleme sonucu tasarımını yaptığı Elit Grand Palas projesini Delmar Yapı ve Amerikalı ortağı JBS Development inşa edecek.

10 bin 680 metrekare alan üzerine kurulacak olan projede 30 farklı seçenekte 532 adet rezidans yer alacak.

Elit Grand Palas

Aynı anda hem ofis hem konaklama amaçlı kullanılabilecek saray dairelerinde ‘Elit Asistant Hizmetiyle’ ev temizliğinden çocuk bakımına, kuru temizlemeden kişisel güvenliğe kadar özel rezidans hizmetleri de sunuluyor. Elit Grand Palas’ta daire sahiplerinin ücretsiz olarak yararlanabileceği, teknolojik altyapıyla donatılmış tam 32 adet toplantı – seminer odası bulunuyor.
Elit Grand Palas, İstanbul’un geleceğinin kurulduğu bölge Kurtköy’de, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 5 dakika mesafede hayata geçiyor. Selçuklu döneminden günümüze gelen klasik Türk mimarisinden ilham alınarak tasarlanan Elit Grand Palas, geçmişin görkemini ve geleceğin yaşam tarzını bir araya getiriyor.

Saray konseptiyle, krallara layık bir yaşam sunan Elit Grand Palas’da, vale park, resepsiyon, ev-oda temizliği gibi ayrıcalıklı rezidans hizmetleri, acil sağlık hizmetleri sunan bir sağlık merkezi, çocuk bakımından, kişisel güvenliğe kadar değişen exclusive rezidans hizmetleri; uçak – otobüs bileti rezervasyonları gibi kişisel ulaştırma hizmetleri; doğum günü, parti, evlilik yıl dönümü gibi organizasyon hizmetleri ve emlak danışmanlığı gibi birçok seçkin hizmet bulunuyor,

Elit Grand Palas, bünyesinde ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 30 peşinat bedeli ile 24 ay vadeyle yüzde 0 faiz imkanı sunuyor.

Ayrıca projede sunulan rezidans hizmetlerinin dışında, kişiye özel Elit Asistan hizmeti de sunuluyor. Projede bireysel kiralama desteği de veriliyor. Yani daire sahibi isterse Elit Grand Palas Bireysel Kiralama hizmetine başvurarak dairesini hiç uğraşmadan güvenli bir kiracıya kiralayabiliyor. Kira sözleşmesi gibi destekler bu hizmet çerçevesinde daire sahibine sağlanacak. İstendiğinde aynı hizmet altında, avukatlık hizmeti de alınabilecek.

Elit Grand Palas İletişim Bilgileri
Elit Grand Palas Satış Ofisi
Adres: Sabiha Gökçen Havaalanı Karşısı, Osmanlı Bulvarı, No:13, Yenişehir, Kurtköy İSTANBUL
Telefon: (0216) 482 70 70 (pbx)
Web: http://www.elitgrandpalas.com

Bir cevap yazın

Scroll To Top