Anasayfa /Dünyadan Haberler /Emlak ve Gayrimenkul Devlerinin Projeleri Yurt Dışında Görücüye Çıkıyor

Emlak ve Gayrimenkul Devlerinin Projeleri Yurt Dışında Görücüye Çıkıyor

azerbeycanTürkiye’deki emlak ve gayrimenkul firmaları ile özel yatırım projeleri Azerbaycan’da Bakü Expo Center’de ilk kez yapılacak dev bir organizasyonda tanıtılacak. 5 farklı ülkede 20’nin üzerinde fuar gerçekleştiren uluslararası fuar organizasyonu Elanexpo, yeni dev bir organizasyona imza atıyor.

Elanexpo tarafından 17-19 Aralık 2015 tarihinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de Azerbaijan İnternational Real Estate&Investment Exhibition (RECEXPO) Fuarı gerçekleştirilecek.

Fuarın Türkiye çalışmaları ise her yıl farklı sektörlerde pek çok firmanın uluslararası katılımını organize eden ( Elanexpo’nun çözüm ortağı olan) Atılım Fuarcılık tarafından yürütülecek.

Azerbaycan’da yapılacak dev organizasyon hakkında bilgi veren Elanexpo Yönetim Kurulu Başkanı Salim Şahin, fuara başta Türkiye, Almanya, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri, Fransa, Dubai ve Rusya olmak üzere birçok ülkeden katılımcı bekliyoruz.

Kim Ne Dedi?

Ülkemizdeki emlak, gayrimenkul yatırım sektörüne yönelik yurtdışından gelen talebin arttığını belirten Salim Şahin, “Azeri halkının sektörde yatırım yaptıkları ülke kategorisinde Türkiye önde gelmektedir. Azerbaycan, Türkiye’den konut alımında ilk 5 ülke arasında yer almaktadır. Tatillerini ülkemizde Güney ve Ege sahillerinde gerçekleştirmeyi tercih eden Azerbaycan halkı için bu bölgelerdeki projeler önem arz ederken, büyük metropollerdeki projeler de Azeri halkı için avantajlı yatırım imkanı sunmaktadır. Türkiye’de eğitimini sürdüren Azeri öğrencileri de konut piyasasında ciddi bir hareketlilik oluşturmaktadır.

www.rec-expo.net

emlakglobal.com/11 Mayıs 2015

Bir cevap yazın

Scroll To Top