Hayat Tepe

Özak Hayat Tepe

İstanbul Bayrampaşa’da Özak GYO tarafından hayata geçirilen Hayat Tepe projesi 24 ve 3 bloktan oluşuyor. Üçgen mimarisiyle 40 metrekare ile 230 metrekare arasında değişen toplam 546 daireden oluşan Hayat Tepe tarihi yarım ada manzarası, alışveriş merkezleri ve sosyal alanlara yürüme mesafesindeki konumuyla ön plana çıkıyor.

Özak Hayat Tepe görsellerine ulaşmak için tıklayın

Özak Hayat Tepe örnek daire fotoğrafları için tıklayın

Özak Hayat Tepe harita ve uydu görüntüsüne ulaşmak için tıklayın

2014 yılının Eylül ayında tamamlanması hedeflenen Hayat Tepe’de 186 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Stüdyo dairelerden 4+1 dairelere kadar seçeneklerin yer aldığı Hayat Tepe projesinde 4 ödeme seçeneği sunuluyor.

Özak Hayat Tepe Ödeme planı

– Yüzde 25 peşinat ödemesi ile, kalan konut bakiye tutarı banka kredili olarak ödenebilir. Bu ödeme şeklinde yüzde 8 indirim uygulanıyor.

– Yüzde 15 peşinat sonrasında, yüzde 10 bakiye teslimde ödeniyor. Kalan konut bakiyesi banka kredili olarak ödeniyor. Bu ödeme şeklinde yüzde 5 indirim uygulanıyor.

– Yüzde 1 peşinat ödendikten sonra, kalan bakiyeden yüzde 24 kısım teslimle ödeniyor. Kalan yüzde 75’lik ödeme banka kredili olarak ödenebiliyor.

– Tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor. Böyle 186 bin TL’ye satılan 1+1 daire 167 bin 400 TL’ye indiriliyor.

Hayat Tepe Sosyal Olanaklar

Deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen ve zengin sosyal donatılara sahip Özak Hayat Tepe’de kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, buhar banyosu, yoga, pilates, aerobik salonu, kafeler, çok amaçlı atölyede özel kurslar, yürüyüş parkurları, kapalı basketbol sahaları, satranç alanı, tırmanma duvarı, açık ve kapalı çocuk oyun alanları bulunuyor.

24 saat güvenlik sahip Özak Hayat Tepe’de tüm dairelere özel, katlarla bağlantılı kapalı otoparklar yer alıyor.

TEM ve E5’ten kolaylıkla ulaşabileceğiniz Özak Hayat Tepe, Tarihi Yarımada’nın merkezi Bayrampaşa’nın kalbinde yer alıyor. Forum İstanbul, IKEA, Bauhaus, Carrefour ve ORA AVM’nin yanı başında konumlanıyor. Restaurantlardan çocuk parklarına, otelden sinemaya sosyal imkanlarıyla aradığınız yaşam standardını yürüme mesafesi kadar yakınınıza getiriyor.

Akıllı yaşam alanları, alışveriş seçenekleri ve avantajlı yatırım olanakları ile geleceğin Bayrampaşa’sına yön veriyor. Sıradışı mimarisi ve eşsiz tarihi yarımada manzarasıyla Bayrampaşa’nın ikonlarından biri haline gelecek Özak Hayat Tepe’de sevdiklerinizle güvenli, konforlu, keyif dolu bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz.

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. sahipliğinde bulunan Bayrampaşa İlçesi-Altıntepsi mahallesi 4 pafta 524 ada 1 parsel tanımlı arsa üzerinde tasarlanmış olan Hayat Tepe konut yapım projesi için 28 Aralık 2012 tarihi itibariyle inşaat ruhsatı alınmış ve inşaat faaliyet aşamasına geçildi.

Hayat Tepe İletişim Bilgileri

ÖZAK Hayat Tepe Satış Ofisi

Adres : Altıntepsi Mahallesi, Metro Cash&Carry Yanı No:2 Bayrampaşa – İstanbul

Telefon : +90 212 633 53 53

Faks : +90 212 640 06 79

E-Posta: info@hayattepe.com

Web: www.hayattepe.com

 

Bir cevap yazın

Scroll To Top