Anasayfa /Avrupa Yakası /Parima Residence

Parima Residence

Parima Residence

Fer Yapı’nın İstanbul Merter’de hayata geçirdiği Parima Residence projesinde stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut seçenekleri bulunuyor.

İçerisinde 126 bağımsız bölümün yer aldığı Parima Residence konut projesi 12 katlı tek bloktan meydana geliyor. E5 Karayolu üzerinde inşa edilen Parima Residence, Merter metrobüs durağı ve Merter metro durağına yakın bir bölgede hayat buluyor.

Metrekare fiyatlarının 3 bin dolar ile 3 bin 500 dolar arasında değiştiği Parima Residence Merter’de teslim tarihi 2014 yılının Nisan ayı olarak planlanıyor. Proje kapsamında daire sahibi olmak için yüzde 25 peşinat veriliyor. Ardından kalan miktar banka kredisiyle tamamlanıyor.

Atatürk Havalimanı’na 5 dakika, Bakırköy’e 7 dakika, Vatan Caddesi’ne 3 dakika, Taksim’e 15 dakika, Mecidiyeköy’e 10 dakika, Eminönü-Sultanahmet’e ise 10 dakikalık mesafede hayata geçirilen Parima Residence Yalın Tan ve Jeyan Ülkü tarafından tasarlandı.

Her daireye kapalı otopark imkanı sağlayan Parima Residence’ın günün stresini atmak ve kendinizi daha sağlıklı hissetmenizi sağlayacak fitness salonu, misafirlerinize keyifli ve konforlu bir ortam sunan VIP lounge’ı, şehrin manzarasına hakim çatı terası, toplantı ve multimedya odası gibi sosyal olanaklarıyla hayatınızı değiştirecek.

 

Bir cevap yazın

Scroll To Top